Bumprider Connect

Innowacyjna, lekka spacerówka jaką jest Bumprider Connect sprawia, że jest  to idealny wózek miejski. Kompaktowy po złożeniu, bardzo zwrotny, wygodny dla dziecka, z możliwością rozłożenia oparcia siedziska na płasko. To jedyny na świecie wózek spacerowy, który posiada opatentowane magnesy i umożliwia połączenie dwóch wózków Bumprider, tworząc wózek bliźniaczy.

Oyster Zero

Tą genialną spacerówkę pokocha każda mama za jej łatwą obsługę, komfort użytkowania i ogromną ilość miejsca dla maluszka. Wózek Oyster Zero jest bardzo mały po złożeniu i super lekki, zmieści się w bagażniku nawet najmniejszego samochodu. Atutem wózka jest również bardzo długa budka z ochroną UV 50, która zapewni dziecku maksymalną ochronę przed słońcem.

Oyster 3

To wózek spacerowy o wyjątkowym, angielskim designie. Wysoka jakość wykonania i innowacyjne rozwiązania zachwycą każdego użytkownika. Możliwość złożenia wózka z zamontowanym siedziskiem to zdecydowanie jedna z najlepszych cech wózka. A że po złożeniu wózka wraz z siedziskiem rozmiary pozostają wciąż kompaktowe – to … istny zachwyt!

Oyster Max

Komfortowy wózek spacerowy, który nie tylko dobrze wygląda, ale równie dobrze się prowadzi. Lekki stelaż z możliwością regulacji rączki dla rodzica, duży kosz na zakupy czy oparcie siedziska, które można rozłożyć na płasko to synonimy idealnego wózka miejskiego.

Egg

To pięknie zaprojektowany, ekskluzywny wózek, który z pewnością docenią świadomi stylu rodzice. Delikatne, wysokiej jakości tkaniny, łagodne kształty i ciągłe linie dają wózkowi stylowy i luksusowy wygląd. Zastosowane technologie i rozwiązania mają zapewnić najlepszy komfort użytkowania zarówno rodzicowi jak i maluchowi. Wózek idealny?

Mima Xari

Mima to niezaprzeczalnie elegancja i styl. Projektanci wózka zerwali ze wszelkimi ograniczeniami, tworząc wózki spacerowe jedyne w swoim rodzaju. Praktyczna i innowacyjna estetyka oraz opatentowane funkcje zostały wdrożone po dogłębnej analizie potrzeb rodzin. Mima Xari to wózek, który zachwyci każdego.

Mima Xari Sport

Podoba Ci się Mima Xari? Z pewnością doceniasz również bardziej sportową odsłonę tego genialnego wózka. Mima Xari Sport to tak naprawdę większe siedzisko, które zapewnia wyższy poziom komfortu dla starszych i większych dzieci. Wózek ten zachowuje ten sam  styl i elegancję, które są domeną marki Mima.

Mima Zigi

Szukasz małej, lekkiej spacerówki, która jednocześnie oszałamia wyglądem i zwrotnością? To właśnie Mima Zigi. Mała po złożeniu i lekka sprawia, że to idealny towarzysz podróży z dzieckiem. Zmieści się wszędzie, zabierzesz ją wszędzie a do tego Mima Zigi uraczy Cię niespotykaną dotąd zwrotnością oraz najlepszymi rozwiązaniami i cechami typowymi dla kompaktowych spacerówek.

TFK Mono Sport

Idealny wózek terenowy, który doskonale sprawdza się w dosłownie każdym terenie? Twoją uwagę zwróci wózek TFK Mono Sport, który sprosta każdemu zadaniu, również temu najbardziej wymagającemu. Nie bez powodu wśród mam krążą opinie, że wózki spacerowe TFK są niezniszczalne. Są testowane w ekstremalnych warunkach nie tylko w środowisku laboratoryjnym ale również wśród rodziców.

TFK Mono Combi

Wózek wielofunkcyjny TFK Mono Combi posiada opatentowaną gondolę i siedzisko w jednym. Jest to więc wózek, którego używamy od narodzin dziecka, korzystając z wygodnej, nowoczesnej gondoli, aż do osiągnięcia przez dziecko 27 kg! Gondolę przekształca się jednym kliknięciem w wygodne, ergonomiczne siedzisko. Ten wózek również jest niezniszczalny, jak jego ‘sportowy’ odpowiednik.

Wózki spacerowe dziecięce – wózek spacerowy na każdą okazję

Wózek spacerowy to podstawowy element spacerów z maluszkiem, kiedy dziecko wyrasta z gondoli, ale nie potrafi jeszcze samodzielnie chodzić. Wózki dziecięce spacerowe zazwyczaj wybiera się około szóstego miesiąca życia dziecka, kiedy maluszek rozpoczyna swoją przygodę z siadaniem. Wiele rodziców decyduje się na zakup wózka 2w1, który może służyć maluszkowi już od narodzin. Taki rodzaj wózka pozwoli oszczędzić miejsce w domu, ponieważ do jednego stelaża można wpiąć zarówno gondolę, jak i spacerówkę, a w przypadku wózków 3w1 również fotelik samochodowy.

Kiedy zamienić gondolę na wózek spacerowy?

Najlepiej zdecydować się na spacerówkę kiedy dziecko zaczyna samodzielnie siedzieć. Może się zdarzyć, że dziecko samodzielnie siada już w piątym miesiącu życia, ale najczęściej dzieci zaczynają siadać w 6-7 miesiącu. Nie ma w tym również nic dziwnego, jeśli dziecko zaczyna siadać dopiero ok. 11 miesiącu życia, dlatego, że każde dziecko rozwija się we własnym tempie. Może się okazać, że duży bobas szybko wyrośnie z gondoli i rodzice szybciej będą musieli zamienić gondolę na spacerówkę. Dziecko które nie siada należy jednak wozić w pozycji horyzontalnej. Dobrze byłoby więc wybrać taką spacerówkę, która pozwalała rozłożyć oparcie jak najbardziej na płasko.

Czym się kierować wybierając wózki spacerowe dziecięce?

Najistotniejszą kwestią w wyborze spacerówki jest, gdzie będziemy jej używać. Wózek spacerówka, która sprawdza się na spacery w mieście, niekoniecznie sprawdzi się na wiejskich, piaszczystych drogach. Inną spacerówkę wybierzemy też, kiedy chcemy często podróżować z dzieckiem samochodem. Niezależnie od tego, gdzie będziemy używać wózka spacerowego jest kilka funkcji, które powinien mieć każdy wózek spacerowy.

Każda spacerówka powinna mieć pasy bezpieczeństwa do przypięcia dziecka, najlepiej takie, które nie będą mogły być łatwo rozpięte przez dziecko. Nie zawsze w spacerówce widać, co dziecko robi, a szczególnie jeśli jest ustawiona tyłem do rodzica. Należy wybierać wózki spacerowe z regulowanym podnóżkiem, aby dziecko nie męczyło się, nie mogąc dostać nóżkami do podnóżka. Regulowany podnóżek to ważna kwestia, o której młodzi rodzice często zapominają. Spacerówka powinna się również rozkładać na płasko. Nawet jeżeli dziecko siedzi już stabilnie, z pewnością zdarzy mu się zasnąć podczas spaceru. Warto wtedy rozłożyć siedzisko na płasko, gdyż taka pozycja do spania jest dla dziecka dużo zdrowsza oraz wygodniejsza.

Warto wybierać wózki dziecięce spacerowe, które będą łatwe w utrzymaniu czystości. Najlepiej, jeżeli wózki spacerowe będą miały zdejmowaną tapicerkę, którą łatwo będzie można uprać w pralce. Dobre spacerówki powinny mieć możliwość ustawienia siedziska (regulowane siedzisko) zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy, aby jak najlepiej dostosować się do potrzeb dziecka. Zazwyczaj, młodsze niemowlęta, które do tej pory jeździły w gondoli preferują jazdę spacerówką przodem do rodzica. Z kolei większe dzieci wolą poznawać świat, jadąc przodem do kierunku jazdy.

Jaka spacerówka najlepiej nadaje się na spacery w mieście?

Spacerówka do miasta powinna być przede wszystkim lekka i zwinna, aby łatwo można było nią manewrować w każdym zakątku miasta. Spacerówka powinna ułatwiać poruszanie się w zatłoczonym miejscu, przechodzenie przez pasy, a także przemieszczanie się po chodniku lub jazdę komunikacją miejską. Wózki spacerowe do miasta powinny być stosunkowo łatwy w obsłudze, powinien szybko się składać, tak aby w każdym momencie można go było przewieźć publicznym środkiem transportu.

Powinien również dobrze amortyzować wszelkiego rodzaju wstrząsy, np. podczas pokonywania krawężników lub nierówności na drogach. Spacerówka do miasta nie powinna być zbyt duża, aby łatwo można się było z nią zmieścić do windy, w bagażniku samochodu, bez trudu przejść po wąskiej uliczce lub między półkami w sklepie. Wózki spacerowe zazwyczaj posiadają nieduże koła, co znacząco wpływa na ich lekkość oraz zwrotność. Dodatkowym atutem spacerówki do miasta może okazać się kosz na zakupy.

Jaki wózek spacerowy najlepiej nadaje się na spacer w terenie?

Jeśli planujemy używać wózka spacerowego na łonie natury, na przykład podczas wypadów w góry lub spacerów po plaży, dobrym rozwiązaniem będzie kupno spacerówki terenowej. Spacerówka do jazdy w terenie, na przykład po wiejskich lub leśnych drogach powinna mieć przede wszystkim duże koła. Najlepiej zdecydować się na koła pompowane, lub żelowe, które najlepiej sprawdzą się w trudnym terenie.

Kolejnym ważnym elementem, jaki powinny posiadać wózki spacerowe jest odpowiednia amortyzacja wózka spacerowego, która w skuteczny sposób wyeliminuje wstrząsy na nierównych, wyboistych terenach. Wózek dziecięcy spacerówka powinna mieć dużą budę, która osłonie dziecko przed czynnikami atmosferycznymi. Bardzo ważny jest również stelaż wózka, który powinien być solidnie wykonany i wytrzymały w czasie jazdy po nierównym terenie. Aktywni fizycznie rodzice mogą zdecydować się na wózek biegowy, który bardzo dobrze amortyzuje wstrząsy i zapewnia łagodną oraz stabilną jazdę.

Jakie wózki dziecięce spacerowe najlepiej nadają się na częste podróże?

Takie wózki spacerowe powinny być przede wszystkim kompaktowe, aby zajmował jak najmniej miejsca w bagażniku samochodowym, autobusu lub pociągu. Taki rodzaj spacerówki powinien się również dość łatwo składać, aby włożenie spacerówki do bagażnika nie zajmowało zbyt dużo czasu. Popularny model to tzw. spacerówki typu parasolka. Wózek, z którym, często się podróżuje samochodem powinien również posiadać adaptery do fotelika samochodowego.

Wózek przeznaczony do częstych podróży powinien być również lekki, aby nie było problemu przewieźć go samolotem. Należy jednak pamiętać, że komfort malucha w czasie użytkowania wózka jest równie ważny. Spacerówka powinna zapewnić dziecku możliwość odpoczynku po intensywnym dniu. W naszym sklepie bez problemu znajdziesz lekki wózek spacerowy, który spełnia te wymagania. Zobacz wózki spacerowe dostępne w naszej hurtowni idealne dla młodszych i starszych dzieci. Poznaj ofertę wysokiej jakości modeli wózków spacerowych oraz dodatkowe akcesoria do nich przydatne do codziennego funkcjonowania.