Wózki Spacerowe Dziecięce

Bumprider Connect

Innowacyjna, lekka spacerówka jaką jest Bumprider Connect sprawia, że jest  to idealny wózek miejski. Kompaktowy po złożeniu, bardzo zwrotny, wygodny dla dziecka, z możliwością rozłożenia oparcia siedziska na płasko. To jedyny na świecie wózek spacerowy, który posiada opatentowane magnesy i umożliwia połączenie dwóch wózków Bumprider, tworząc wózek bliźniaczy.

Oyster Zero

Tą genialną spacerówkę pokocha każda mama za jej łatwą obsługę, komfort użytkowania i ogromną ilość miejsca dla maluszka. Wózek Oyster Zero jest bardzo mały po złożeniu i super lekki, zmieści się w bagażniku nawet najmniejszego samochodu. Atutem wózka jest również bardzo długa budka z ochroną UV 50, która zapewni dziecku maksymalną ochronę przed słońcem.

Oyster 3

To wózek spacerowy o wyjątkowym, angielskim designie. Wysoka jakość wykonania i innowacyjne rozwiązania zachwycą każdego użytkownika. Możliwość złożenia wózka z zamontowanym siedziskiem to zdecydowanie jedna z najlepszych cech wózka. A że po złożeniu wózka wraz z siedziskiem rozmiary pozostają wciąż kompaktowe – to … istny zachwyt!

Oyster Max

Komfortowy wózek spacerowy, który nie tylko dobrze wygląda, ale równie dobrze się prowadzi. Lekki stelaż z możliwością regulacji rączki dla rodzica, duży kosz na zakupy czy oparcie siedziska, które można rozłożyć na płasko to synonimy idealnego wózka miejskiego.

Egg

To pięknie zaprojektowany, ekskluzywny wózek, który z pewnością docenią świadomi stylu rodzice. Delikatne, wysokiej jakości tkaniny, łagodne kształty i ciągłe linie dają wózkowi stylowy i luksusowy wygląd. Zastosowane technologie i rozwiązania mają zapewnić najlepszy komfort użytkowania zarówno rodzicowi jak i maluchowi. Wózek idealny?

Mima Xari

Mima to niezaprzeczalnie elegancja i styl. Projektanci wózka zerwali ze wszelkimi ograniczeniami, tworząc wózki spacerowe jedyne w swoim rodzaju. Praktyczna i innowacyjna estetyka oraz opatentowane funkcje zostały wdrożone po dogłębnej analizie potrzeb rodzin. Mima Xari to wózek, który zachwyci każdego.

Mima Xari Sport

Podoba Ci się Mima Xari? Z pewnością doceniasz również bardziej sportową odsłonę tego genialnego wózka. Mima Xari Sport to tak naprawdę większe siedzisko, które zapewnia wyższy poziom komfortu dla starszych i większych dzieci. Wózek ten zachowuje ten sam  styl i elegancję, które są domeną marki Mima.

Mima Zigi

Szukasz małej, lekkiej spacerówki, która jednocześnie oszałamia wyglądem i zwrotnością? To właśnie Mima Zigi. Mała po złożeniu i lekka sprawia, że to idealny towarzysz podróży z dzieckiem. Zmieści się wszędzie, zabierzesz ją wszędzie a do tego Mima Zigi uraczy Cię niespotykaną dotąd zwrotnością oraz najlepszymi rozwiązaniami i cechami typowymi dla kompaktowych spacerówek.

TFK Mono Sport

Idealny wózek terenowy, który doskonale sprawdza się w dosłownie każdym terenie? Twoją uwagę zwróci wózek TFK Mono Sport, który sprosta każdemu zadaniu, również temu najbardziej wymagającemu. Nie bez powodu wśród mam krążą opinie, że wózki spacerowe TFK są niezniszczalne. Są testowane w ekstremalnych warunkach nie tylko w środowisku laboratoryjnym ale również wśród rodziców.

TFK Mono Combi

Wózek wielofunkcyjny TFK Mono Combi posiada opatentowaną gondolę i siedzisko w jednym. Jest to więc wózek, którego używamy od narodzin dziecka, korzystając z wygodnej, nowoczesnej gondoli, aż do osiągnięcia przez dziecko 27 kg! Gondolę przekształca się jednym kliknięciem w wygodne, ergonomiczne siedzisko. Ten wózek również jest niezniszczalny, jak jego ‘sportowy’ odpowiednik.