Wózek dziecięcy 2w1

Bumprider Connect

Lekka spacerówka, jaką jest wózek Connect, służy maluchom już od pierwszego dnia narodzin. Dedykowana gondola do wózka Connect jest niezwykle lekka i praktyczna jednocześnie. Można ją złożyć na płasko do transportu, tak więc zapewniamy sobie oszczędność miejsca w samochodzie. Wózek 2w1 Bumprider Connect to najlepszy towarzysz podczas codziennych spacerów.

Oyster Zero

Spacerówka Oyster Zero to uwielbiany przez mamy wózek miejski. Wózek można użytkować już od narodzin dziecka, używając gondoli do wózka Oyster 3. Wózek jest bardzo lekki i kompaktowy, więc w szczególności pokochają go mamy, które często spacerują czy przenoszą wózek z domu do samochodu i na odwrót. Kompatybilna gondola posiada wyprofilowane dno, pozwalając na kołysanie gondoli gdy znajduje się na płaskim podłożu.

Oyster 3

Stylowy wózek wielofunkcyjny Oyster 3 czaruje swoim designem i innowacyjnymi cechami. Wygodna dla maluszka gondola, którą można kołysać gdy jest na podłożu, to uzupełnienie wózka. Jest równie piękna co funkcjonalna. Siedzisko w wózku można montować tył/przód, wózek 2 w 1 składamy również z zamontowanym siedziskiem, a wymiary po złożeniu są wciąż kompaktowe.

Mima Xari

Szukasz wózka, który zwróci uwagę każdego? To właśnie Mima Xari. Opatentowany system wewnętrznej gondoli pozwala na szybką zmianę siedziska w gondolę i na odwrót. Wybierając wózek 2w1 Mima Xari nie musisz martwić się wyborem odpowiadającej gondoli – siedzisko i gondola to jedność! Wózek personalizujesz sama – możesz więc stworzyć wersję, którą posiadasz tylko Ty!

Mima Xari Sport

Elegancki wózek ze sportowym charakterem, który można użytkować już od narodzin dziecka dzięki kompatybilnej, miękkiej gondoli. Gondola została zaprojektowana w taki sposób, że może służyć również do spania, zapewniając dziecku zdrowy, komfortowy sen. Duże, ergonomiczne siedzisko to wyższy poziom komfortu dla starszych i większych dzieci.

Mima Zigi

Wózek spacerowy Mima Zigi to urodzony podróżnik. Ten wózek dziecięcy 2 w 1  składa się do kompaktowych rozmiarów i jest super lekki, jest ulubionym kompanem rodziców, którzy dużo podróżują czy latają samolotem. Dedykowana, miękka gondola do wózka pozwala użytkować wózek już od narodzin i zapewnia maluchowi maksymalne bezpieczeństwo i komfort. Gondolę można złożyć na płasko dla łatwego transportu.

TFK Moco Combi

Znasz wózek, który posiada gondolę i siedzisko w jednym? Tym wózkiem jest TFK Mono Combi. Wózek wielofunkcyjny TFK towarzyszy od samego początku maluchowi, a gdy nadejdzie pora na zmianę pozycji z leżącej na siedzącą, wystarczą 3 sekundy i sprawa załatwiona. TFK Mono Combi to wózek dziecięcy 2w1, który sprosta każdym wymaganiom, nawet tym najbardziej ekstremalnym.