Wózek do samolotu Bumprider Connect 3

Rewolucyjny i jedyny w swoim rodzaju.

Wybierając się w podróż rodzice maluszków często stają przed dylematem jak przewieźć swoją pociechę. Zwłaszcza umieszczenie ciężkiego wózka w samolocie może być wyzwaniem. Właśnie dlatego dla potrzeb wszystkich rodziców pragnących podróżować ze swoimi dziećmi powstał wózek Bumprider Connect 3 – spacerówka do samolotu. Teraz można się cieszyć wspólnym przeżywaniem wypraw bez konieczności rezygnacji z podróży bądź rozstania. 

Wymiary Bumprider Connect 3 sprawiają, że zmieści się wszędzie zarówno do bagażnika samochodu, jak i autobusu lub pociągu. Czyni to z niego, dokonały materiał na wózek podróżny, bez względu na to, jaki środek transportu zostanie wybrany.

Wózek Bumprider Connect 3 to jeden z najmniejszych i najlżejszych wózków na świecie z możliwością zamontowania fotelika samochodowego. Błyskawiczne składanie i kompaktowe rozmiary po złożeniu spełniające wymiar bagażu podręcznego* to jedne z najważniejszych zalet wózka.

*normy dotyczące bagażu kabinowego mogą się różnić w zależności od linii lotniczych 

Wózek Bumprider Connect 3 – cechy:

 • Zalety tego modelu docenią osoby posiadające dwójkę dzieci. Gdy dzieci są w podobnym lub tym samym zachodzi potrzeba posiadania dwóch wózków. Niestety oznacza to również większy problem z manewrowaniem, szczególnie gdy rodzic wybiera się gdzieś sam. Dzięki zastosowaniu w tym modelu innowacyjnych magnesów łączących ze sobą dwa wózki problem odchodzi w zapomnienie. Wybieranie się z dwójką maluszków może być łatwe i przyjemne. Magnesy są dezaktywowane na czas lotu samolotem.
 • Wózek Connect został skonstruowany w taki sposób, aby umożliwić prowadzenie i składanie go jedną ręką. Umożliwia to bezproblemowe poradzenie sobie z wózkiem nawet z dzieckiem na ręku.
 • Wózek do samolotu posiada małe zwrotne kółka (z możliwością zablokowania) zapewniają lekką jazdę bez względu czy jest to chodnik, alejka sklepowa, czy lotnisko. Manewrowanie nawet w tłocznym pomieszczeniu nie sprawi kłopotu. Ponadto posiada hamulec nożny, dzięki czemu w każdej chwili można zablokować koła. Skrętne koła ułatwią również omijanie przeszkód.
 • Wygodna wkładka i możliwość rozłożenia do pozycji leżącej pozwoli na zapewnienie najmłodszym komfortu i wygody. Jednocześnie umożliwia zabezpieczenie dziecka przed warunkami atmosferycznymi, dzięki dużej budce.
 • Spacerówka do samolotu o wyjątkowym i niepowtarzalnym designie.
 • Wysokość oparcia 40 cm.
 • Zawieszenie na przednie koła.
 • Może towarzyszyć dziecku od chwili narodzin, dzięki kompatybilnej gondoli. Regulowany podnóżek także pozwoli na dopasowanie do wieku i wzrostu dziecka.
 • Duży kosz na zakupy dopełnia całości, pozwalając na pomieszczenie wszelkich niezbędnych akcesoriów dla malucha i rodziców. Istnieje również możliwość zamontowania fotelika samochodowego, czyniąc podróż jeszcze prostszą — nawet gdy jest to wyprawa tylko na zakupy. Prezentowana spacerówka do samolotu to bardzo uniwersalny wózek dziecięcy.
 • Wózek Connect jest wyjątkowo trwały i wytrzymały.
 • Możliwość prania tkaniny zapewnia dużą praktyczność. Ponadto materiał budki nie ulega gnieceniu.
 • Bezpieczeństwo dziecka zapewniają 5-pukntowe pasy będące świetną ochroną przed wypadnięciem.
 • Blokada po złożeniu wózka – nie będzie się samoczynnie rozkładać
 • Wolnostojący po złożeniu – złożony wózek stoi samodzielnie, nie przewróci się.

Zalety wózka Bumprider Connect 3 sprawiają, że jest on świetnym wyborem dla wszystkich ceniących sobie aktywne spędzanie czasu. Nie ma konieczności ograniczania się tylko do krótkich spacerów dla zdrowia maleństwa. Zarówno podróż do innego kraju, jak i codzienny spacer mogą się okazać tak samo proste.

Dlatego właśnie warto postawić na wózek spacerowy, który wniesiesz na pokład samolotu i schowasz w luku bagażowym. takie wózki dziecięce do znakomity wybór.