Wózek do samolotu Bumprider Connect

Rewolucyjny i jedyny w swoim rodzaju.

Wybierając się w podróż rodzice maluszków często stają przed dylematem jak przewieźć swoją pociechę. Zwłaszcza umieszczenie ciężkiego wózka w samolocie może być wyzwaniem. Właśnie dlatego dla potrzeb wszystkich rodziców pragnących podróżować ze swoimi dziećmi powstał wózek Bumprider Connect – spacerówka do samolotu. Teraz można się cieszyć wspólnym przeżywaniem wypraw bez konieczności rezygnacji z podróży bądź rozstania. 

Wymiary Bumprider Connect sprawiają, że zmieści się wszędzie zarówno do bagażnika samochodu, jak i autobusu lub pociągu. Czyni to z niego, dokonały materiał na wózek podróżny, bez względu na to, jaki środek transportu zostanie wybrany.

Wózek Bumprider Connect to jeden z najmniejszych i najlżejszych wózków na świecie z możliwością zamontowania fotelika samochodowego. Błyskawiczne składanie i kompaktowe rozmiary po złożeniu spełniające wymiar bagażu podręcznego* to jedne z najważniejszych zalet wózka.

*normy dotyczące bagażu kabinowego mogą się różnić w zależności od linii lotniczych 

Wózek Bumprider Connect – cechy:

 • Zalety tego modelu docenią osoby posiadające dwójkę dzieci. Gdy dzieci są w podobnym lub tym samym zachodzi potrzeba posiadania dwóch wózków. Niestety oznacza to również większy problem z manewrowaniem, szczególnie gdy rodzic wybiera się gdzieś sam. Dzięki zastosowaniu w tym modelu innowacyjnych magnesów łączących ze sobą dwa wózki problem odchodzi w zapomnienie. Wybieranie się z dwójką maluszków może być łatwe i przyjemne. Magnesy są dezaktywowane na czas lotu samolotem.
 • Wózek Connect został skonstruowany w taki sposób, aby umożliwić prowadzenie i składanie go jedną ręką. Umożliwia to bezproblemowe poradzenie sobie z wózkiem nawet z dzieckiem na ręku.
 • Wózek do samolotu posiada małe zwrotne kółka (z możliwością zablokowania) zapewniają lekką jazdę bez względu czy jest to chodnik, alejka sklepowa, czy lotnisko. Manewrowanie nawet w tłocznym pomieszczeniu nie sprawi kłopotu. Ponadto posiada hamulec nożny, dzięki czemu w każdej chwili można zablokować koła. Skrętne koła ułatwią również omijanie przeszkód.
 • Wygodna wkładka i możliwość rozłożenia do pozycji leżącej pozwoli na zapewnienie najmłodszym komfortu i wygody. Jednocześnie umożliwia zabezpieczenie dziecka przed warunkami atmosferycznymi, dzięki dużej budce.
 • Spacerówka do samolotu o wyjątkowym i niepowtarzalnym designie.
 • Wysokość oparcia 40 cm.
 • Zawieszenie na przednie koła.
 • Może towarzyszyć dziecku od chwili narodzin, dzięki kompatybilnej gondoli. Regulowany podnóżek także pozwoli na dopasowanie do wieku i wzrostu dziecka.
 • Duży kosz na zakupy dopełnia całości, pozwalając na pomieszczenie wszelkich niezbędnych akcesoriów dla malucha i rodziców. Istnieje również możliwość zamontowania fotelika samochodowego, czyniąc podróż jeszcze prostszą — nawet gdy jest to wyprawa tylko na zakupy. Prezentowana spacerówka do samolotu to bardzo uniwersalny wózek dziecięcy.
 • Wózek Connect jest wyjątkowo trwały i wytrzymały.
 • Możliwość prania tkaniny zapewnia dużą praktyczność. Ponadto materiał budki nie ulega gnieceniu.
 • Bezpieczeństwo dziecka zapewniają 5-pukntowe pasy będące świetną ochroną przed wypadnięciem.
 • Blokada po złożeniu wózka – nie będzie się samoczynnie rozkładać
 • Wolnostojący po złożeniu – złożony wózek stoi samodzielnie, nie przewróci się.

Zalety wózka Bumprider Connect sprawiają, że jest on świetnym wyborem dla wszystkich ceniących sobie aktywne spędzanie czasu. Nie ma konieczności ograniczania się tylko do krótkich spacerów dla zdrowia maleństwa. Zarówno podróż do innego kraju, jak i codzienny spacer mogą się okazać tak samo proste.

Dlatego właśnie warto postawić na wózek spacerowy, który wniesiesz na pokład samolotu i schowasz w luku bagażowym. takie wózki dziecięce do znakomity wybór.

Szukaj w Sklepach Partnerskich Bumprider genialnej promocji!

Wybierając wózek Bumprider Connect, możesz dobrać fotelik dla niemowlaka skandynawskiej marki BeSafe z rabatem 50%.
Fotelik zamontujesz na stelażu wózka Bumprider, tworząc w ten sposób system podróżny.