Wózek spacerowy Crescent Ultra

Skomponuj swój własny Crescent Ultra

Zacznij od wybrania stelaża, a następnie gondoli i siedziska według własnego projektu.

Wózek Crescent Ultra jest niezwykle lekki i funkcjonalny, z całkowitym obciążeniem do 30 kg. Znakomita konstrukcja zapewnia dziecku komfortową jazdę i łatwość w obsłudze każdemu rodzicowi.
Maksymalny komfort dla Ciebie i Twojego dziecka

Dzięki swojej lekkości wózek jest niezwykle zwrotny i nie męczy kierowcy. Wystarczy pociągnąć za rączkę, a złoży się automatycznie w kilka sekund.
Po złożeniu wózek jest wolnostojący i nie dotyka ziemi, więc nie ma ryzyka uszkodzenia bądź ubrudzenia jego elementów, a dodatkowo zajmuje on bardzo mało miejsca.

Crescent Ultra jest kompatybilny z fotelikami samochodowymi, m.in.: BeSafe, Maxi Cosi, Axkid, Cybex, Nuna, Joie.

Ochrona i bezpieczeństwo to podstawa

Ten lekki a jednocześnie mocny wózek posiada bardzo przestrzenne i wygodne, w pełni regulowane siedzisko – można je swobodnie odchylić aż do pełnej pozycji leżącej.
Odwracane siedzisko pozwala przewozić dziecko zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy.  Wyposażone zostało w szybkie blokowanie uprzęży za pomocą zamków magnetycznych.

Duża budka posiada osłonę przeciwsłoneczną UPF50+, jak i przedłużenie, które chroni przed światłem i siłami atmosferycznymi.
Miękka pianka w siedzisku zapewnia odpowiednią izolację.

Przestronna i funkcjonalna gondola

Pięknie wykonana i funkcjonalna gondola pozwoli na przytulne spacery już od narodzin dziecka. Zrobiona została z miękkich, wysokiej jakości materiałów.
Gondola wyposażona jest w składaną budkę, która chroni przed słońcem i siłami atmosferycznymi.
W podstawie gondoli znajduje się okienko z siatki, które zapewnia dobry przepływu powietrza. Dzięki okienku dziecko może śledzić to, co dzieje się wokół niego.

Cechy wózka:

  • Wymiary stelaża do wózka: 59 cm x 102 cm x 76 cm
  • Maksymalne obciążenie 30 kg
  • Łatwe składanie jedną ręką
  • Teleskopowy uchwyt