Nowy wózek spacerowy Egg2 – większy, wygodniejszy, lepszy.

Nowoczesny wygląd stelaża Egg2 posiada regulowaną rączkę o długości 99 – 111cm i został wyposażony w ozdobny emblemat Egg. Stelaż wózka Egg2 może być składany jedną ręką. Przy tym jest kompaktowy i wolnostojący po złożeniu, a jego rączka nigdy nie opiera się o ziemię.

Trzy pozycje nachylenia Dzięki trzem pozycjom nachylenia, bez względu na konfigurację do czy od rodzica, wózek spacerowy Egg2 został tak zaprojektowany, aby dać nam komfort na dłuższy czas – dla rodzica, jak i dziecka. Nowe siedzisko Egg2 jest o 7 centymetrów wyższe i jest zamocowane nieco wyżej, niż w poprzednim modelu siedzisk Egg. Mechanizm przesuwny z tyłu siedziska daje możliwość w prosty i komfortowy sposób dostosowywać zarówno szelki bezpieczeństwa, jak i nowy zagłówek w wózku.

Daszek budki posiada siateczkowe okienko wentylacyjne, które dziecko może używać jako okienko do wyglądania na świat. Można je również szybko i wygodnie zamknąć przy użyciu zasłonki z magnesami.

Wózek Egg2 wyposażony został w powiększone przednie i tylne koła, aby ułatwić jazdę na różnych podłożach – a nasz trzyszprychowy design znakomicie współgra z efektownym stelażem.

Opony są większe, przez co są odporne na ewentualne przebicia. Zostały ozdobione nowym wzorem, zostawiając swoje ślady gdziekolwiek go zabierzesz. Wózek powstał z myślą o większym komforcie, wygodnym sterowaniu oraz dobrej wytrzymałości. Nasz wózek spacerowy Egg2 został rozbudowany o technologię Tru-Ride® w standardzie.

Wózek spacerowy Egg 2 - wózki gwiazd

Niektóre produkty się tworzy, niektóre produkty się rodzą.

Wózek Egg2 powstał z myślą o świadomych stylu rodzicach. Miękki w dotyku t, tworzące jednocześnie łagodne kształty i ciągłe linie, dają wózkowi Egg 2 stylowy i luksusowy wygląd.
Nowoczesna konstrukcja gwarantuje  dziecku wygodną jazdę i łatwość w obsłudze każdemu rodzicowi.

Gondola do wózka Egg 2 zapewnia wygodę w podróżowaniu Twojego dziecka.

Do zapewnienia dziecku wygody, polecane jest kupienie wkładki do wózka Egg2. Wkładka jest stylowym dopełnieniem wózka, zapewniając mu unikatowy styl i wyrafinowany wygląd. Znakomicie współgra z nowoczesną kolorystyką naszego wózka.

Komfortowe siedzisko ma możliwość ustawienia w 3 różnych pozycjach. Oprócz tego może być skierowane tyłem lub przodem do kierunku jazdy.

Jeśli chcemy aby dziecko miało z nami interakcję podczas spaceru, możemy ustawić siedzisko tyłem do kierunku jazdy. Ułatwi nam to znacznie możliwość nawiązania z nim rozmowy.

Dla starszego dziecka dobrym wyborem będzie ustawienie siedziska przodem do kierunku jazdy, co da mu możliwość poznawania świata który go otacza.

Możliwość przekształcenia w wózek bliźniaczy

Pasujące adaptery pozwalają na bezproblemowe przekształcenie wózka pojedynczego w wózek dla bliźniaków bądź dzieci urodzonych rok po roku. Dodaje się jedynie dodatkowe siedzisko.

Możliwość stworzenia wózka 3w1

Stelaż wózka został przystosowany, aby za pomocą adapterów można było do niego zamontować fotelik samochodowy. Jest kompatybilny z takimi producentami fotelików jak BeSafe, Kiddy, Cybex, Maxi-Cosi czy Recaro.

Opony z technologią Tru-Ride

Opony zostały wzbogacone o technologię Tru-Ride, zwiększającą ich wytrzymałość i komfort jazdy, dzięki większemu absorbowaniu wstrząsów wynikających z nierównego podłoża. Dodatkowo wszystkie koła są łatwe do zdemontowania i wymiany. Natomiast przednie koła zostały wzbogacone o system dający możliwość wyboru zablokowania lub pozostanie obrotowymi.

Duży kosz pod siedziskiem

Pod siedziskiem znajduje się duża ilość miejsca na torby z zakupami lub do przechowywania i transportu ekwipunku. Łatwa dostępność z tyłu i przodu wózka.

Regulowana wysokość rączki

Obrotowy mechanizm rączki wykonanej z eko skóry pozwala na konfigurowanie jej wysokości w 5 różnych pozycjach. Dzięki temu wózek można idealnie dopasować do wzrostu rodzica.

Regulacja ustawienia siedziska w obu kierunkach

Siedzisko jest odpowiednie dla dziecka od 6 miesiąca życia aż do 25 kg, gdy wózek jest używany w wersji pojedynczej, siedzisko można ustawiać tyłem lub przodem do kierunku jazdy

Regulowany podnóżek

Dodatkowym elementem jest regulowany na 5 pozycji podnóżek, stanowiący podparcie dla nóżek dziecka. Jest też dodatkowym schowkiem i znajduje się w nim moskitiera.

Regulowana budka
Zrobiona z eleganckich i bardzo miękkich materiałów, cechuje się cichym mechanizmem składania w 3 różnych pozycjach.

Wózek Egg 2 – Zalety:

 • duża budka, która posiada cichy mechanizm składania
 • 5 pozycji ustawienia rączki
 • rączka wózka pokryta eko-skórą
 • 5-punktowe szelki bezpieczeństwa
 • pałąk bezpieczeństwa pokryty eko-skórą (możliwość demontażu)
 • 5 pozycji ustawienia podnóżka
 • osłonka przeciwdeszczowa w zestawie
 • moskitiera w zestawie (sprytnie schowana w podnóżku, pasuje również na gondolę Egg)
 • opony z technologią Tru-Ride®
 • łatwe w demontażu przednie i tylnie koła
 • duży kosz na zakupy pod siedzeniem
 • obrotowe bądź zablokowane przednie koła
 • zawieszenie na wszystkich czterech kołach
 • 3 pozycje ustawienia siedziska – zarówno gdy jest skierowane przodem i tyłem do kierunku jazdy
 • stelaż składany za pomocą jednej ręki
 • możliwość stworzenia wózka bliźniaczego bądź rok po roku
 • eleganckie i funkcjonalne wózki gwiazd. Wózki dziecięce dla rodziców świadomych stylu.