Kochasz przygody i chcesz dzielić je z najbliższymi. 

Twój maluch może towarzyszyć Ci za każdym razem! 

Wystarczy, że będzie z Wami ktoś, kto sprosta waszym zapędom podróżniczym 😉 Poznaj nasze propozycje:

Mima Zigi

Fantastyczny i elegancki wózek mima, który będziemy mogli zabrać na pokład samolotu oraz będzie można zamontować na nim fotelik samochodowy!

Zigi to piękna, kompaktowa, lekka spacerówka. Pod jej eleganckim i nowoczesnym wyglądem w typie wózków mima, kryją się wyrafinowane rozwiązania techniczne.

Zigi jest solidna, lecz wciąż niezwykle lekka i niebywale łatwa w prowadzeniu. Jej elegancki wygląd w połączeniu z prostym, kompaktowym składaniem za pomocą jednej ręki sprawia, że Zigi jest najbardziej pożądanym towarzyszem podróżujących rodzin.

W zestawie:

  • worek ochronny na wózek
  • osłona przeciwdeszczowa

Connect

Rewolucyjny i jedyny w swoim rodzaju

Connect to innowacyjny i wyjątkowy wózek, który daje możliwość łączenia ze sobą dwóch pojedynczych wózków za pomocą magnesów – jeden obok drugiego.

Masz dzieci o małej różnicy wieku? Dzięki opcjonalnej gondoli wózek nadaje się również dla najmłodszych dzieci. Już nie będzie problemu z wychodzeniem na spacer z dwójką dzieci.

Wózek Connect to jeden z najmniejszych i najlżejszych wózków na świecie z możliwością zamontowania fotelika samochodowego. Błyskawiczne składanie i kompaktowe rozmiary po złożeniu spełniające wymiar bagażu podręcznego* to jedne z najważniejszych zalet wózka.

Lekka spacerówka do samolotu, idealna dla rodziców, którzy dużo podróżują i chcą zabierać ze sobą swoje pociechy – zmieści się dosłownie wszędzie.

*normy dotyczące bagażu kabinowego mogą się różnić w zależności od linii lotniczych 

TFK DOT 2

Z nim poczujesz się jak w chmurach

Zwinny, kompaktowy, lekki oraz wytrzymały i jednocześnie nadal bardzo wygodny wózek – idealny na wyjazdy, do tego nowoczesny i dynamiczny. Bez zbędnych elementów, tylko to czego naprawdę potrzebujesz.