Praktyczny przyjaciel w miejskim zgiełku.

Dobrze wiemy, że w poruszaniu się po mieście z dzieckiem, najlepiej sprawdza się przede wszystkim wózek lekki i zwinny. Takie własnie są nasze wózki spacerowe miejskie. Sprawdź nasze propozycje:

Oyster 3

Zaprojektowany w wyraźnym, eleganckim stylu, jednak możesz mieć pewność, że w kwestii solidności i jakości, stanie na wysokości zadania.

Oyster 3 – Większy wózek, mniejszy po złożeniu.

W świecie, w którym kluczową rolę odgrywa oszczędność przestrzeni, Oyster3 może wydawać się większy, niż jego poprzednik Oyster2: siedzisko znajduje się wyżej, ma większą powierzchnię, większe koła o turbinowej konstrukcji i obciążenie do 22 kg.
Jednak ułatwiając jednocześnie rodzicom życie, wózek dziecięcy do miasta Oyster3, jak na swój rozmiar, składa się do wyjątkowo kompaktowych rozmiarów i można go również złożyć z zamontowanym siedziskiem.
Wózek wyposażony jest w wysuwany uchwyt ułatwiający przenoszenie wózka, zarówno w przypadku przechowywania, jak i transportu publicznego.

wózek oyster zero gravity

Oyster Zero Gravity

System składania jeszcze bardziej uproszczony

Nowy system składania umożliwia w prosty i bezproblemowy sposób złożenie wózka w parę sekund. Po złożeniu wózek jest wolnostojący i nie dotyka ziemi, więc nie ma ryzyka uszkodzenia bądź ubrudzenia jego elementów, a oprócz tego nie zajmuje on wiele miejsca.

Wysoki komfort dla dziecka i rodzica

Wózek spacerowy Oyster Zero Gravity jest niezwykle mocny, a przy tym posiada przestrzenne  i komfortowe siedzisko, które jest regulowane. Jest możliwość jego swobodnego odchylenia aż do pozycji leżacej. Oyster Zero Gravity to uniwersalny wózek dla dziecka od narodzin, aż do 22 kilogramów. Kolejnym argumentem, który przemawia za tym modelem wózka jest w pełni  regulowany podnóżek, duży, łatwo dostępny kosz pod siedzeniem, jak i kieszeń do przechowywania osłony przeciwdeszczowej.

wózek spacerowy Egg Z

Wózek spacerowy Egg Z

Wózek Egg Z powstał z myślą o wymagających rodzicach, którzy są świadomi. Bardzo wygodny materiał tworzy równocześnie przyjemne kształty. Równe linie zapewniają wózkowi Egg Z elegancki wygląd.

Nowoczesna konstrukcja gwarantuje dziecku wygodne przemieszczanie się, a rodzicom nieskomplikowaną obsługę.

Wózek spacerowy Egg Z posiada opony PU, które są wytrzymałe na wszelkie przebicia, zapewniając wygodę przemieszczania się oraz idealne manewrowanie, jak i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Prezentowany stelaż możemy złożyć jedną ręką, gdyż jest kompaktowy i wolnostojący po złożeniu. Unikatowy profil stelaża umożliwia złożenie wózka w kształcie „Z”.

Wózek zapewnia bardzo komfortowe i przestronne siedzisko, które może być ustawione w 3 różnych pozycjach.

Wózek spacerowy Egg 2

Wózek spacerowy Egg 2

Wózek Egg2 powstał z myślą o świadomych stylu rodzicach. Miękki w dotyku t, tworzące jednocześnie łagodne kształty i ciągłe linie, dają wózkowi Egg 2 stylowy i luksusowy wygląd.
Nowoczesna konstrukcja gwarantuje  dziecku wygodną jazdę i łatwość w obsłudze każdemu rodzicowi.

Gondola do wózka Egg 2 zapewnia wygodę w podróżowaniu Twojego dziecka.

Do zapewnienia dziecku wygody, polecane jest kupienie wkładki do wózka Egg2. Wkładka jest stylowym dopełnieniem wózka, zapewniając mu unikatowy styl i wyrafinowany wygląd. Znakomicie współgra z nowoczesną kolorystyką naszego wózka.

Komfortowe siedzisko ma możliwość ustawienia w 3 różnych pozycjach. Oprócz tego może być skierowane tyłem lub przodem do kierunku jazdy.

Crescent Twist

Crescent Twist

Crescent Twist to wyjątkowy i niezwykle funkcjonalny wózek spacerowy doskonały na każdą okazję i powierzchnię.

Wózek posiada bardzo przestrzenne i wygodne, w pełni regulowane siedzisko, które można swobodnie odchylić aż do pełnej pozycji leżącej. Funkcja ta sprawia, że ​​spacerówka rośnie razem z dzieckiem. Siedzisko dodatkowo można obracać, dzięki czemu dziecko może podróżować przodem bądź tyłem do kierunku jazdy.

wózek spacerowy Egg Z

Wózek spacerowy Crescent Ultra

Zacznij od wybrania stelaża, a następnie gondoli i siedziska według własnego projektu.

Wózek Crescent Ultra jest niezwykle lekki i funkcjonalny, z całkowitym obciążeniem do 30 kg. Znakomita konstrukcja zapewnia dziecku komfortową jazdę i łatwość w obsłudze każdemu rodzicowi.
Maksymalny komfort dla Ciebie i Twojego dziecka

Dzięki swojej lekkości wózek jest niezwykle zwrotny i nie męczy kierowcy. Wystarczy pociągnąć za rączkę, a złoży się automatycznie w kilka sekund.
Po złożeniu wózek jest wolnostojący i nie dotyka ziemi, więc nie ma ryzyka uszkodzenia bądź ubrudzenia jego elementów, a dodatkowo zajmuje on bardzo mało miejsca.

Crescent Ultra jest kompatybilny z fotelikami samochodowymi, m.in.: BeSafe, Maxi Cosi, Axkid, Cybex, Nuna, Joie.

Wózki miejskie – znajdź idealny wózek dziecięcy do miasta

Przyjście na świat dziecka mocno rewolucjonizuje życie, zwłaszcza, gdy jest to pierwszy potomek. Początkowo świeżo upieczona mama musi na nowo zorganizować sobie harmonogram dnia tak, aby mieć czas dla dziecka, możliwość wykonywania dotychczasowych zobowiązań, bądź zadań, a także chwilę dla siebie. Kobiety mieszkające w dużych miastach zazwyczaj prowadzą dość aktywny tryb życia, np. pracując, uprawiając sporty lub czynnie uczestnicząc w życiu kulturalnym swojej miejscowości. By w nowych realiach mama mogła płynnie i szybko przemieszczać się po mieście ze swoją pociechą, potrzebuje najwyższej klasy sprzętu. Takie właśnie są nasze wózki i rowerki przystosowane do wielkomiejskiej dżungli.

Jakie cechy powinien posiadać dobry wózek miejski?

Miasta w Polsce charakteryzują się różnymi rodzajami podłoża. Wiele jest skwerów i parków, przystosowanych do ruchu rowerów, czy wózków. Jednak droga do celu nie zawsze przebiega przez tereny zielone. Czasem trzeba poruszać się po niewygodnych kostkach brukowych i wjeżdżać na wysokie krawężniki, co dla tradycyjnych dużych i nieporęcznych gondoli oraz rozbudowanych spacerówek może stanowić nie lada wyzwanie. Problemem będą także podjazdy, przejścia podziemne, przystanki komunikacyjne, gdzie trzeba np. zapakować wózek do autobusu, który nie jest niskopodłogowy.

W takich sytuacjach idealnie sprawdzają się nasze minimalistyczne i lekkie wózki. Gdy mama chce się udać z dzieckiem do lekarza, do sklepu, bądź urzędu, nie musi się już męczyć, lub prosić o pomoc przypadkowych przechodniów. Model wózka miejskiego Oyster Zero to przykład pojazdu stworzonego do miejskich wertepów. Jest bardzo lekki, łatwo się prowadzi, a przede wszystkim błyskawicznie można go złożyć i skurczyć do naprawdę niewielkich rozmiarów. To doskonałe rozwiązanie, gdy trzeba szybko się przemieścić, omijając tłumy przechodniów napotkanych na drodze. Oferowanymi przez nas pojazdami łatwo się manewruje, są zwrotne i pozwalają swobodnie omijać wszelkie przeszkody. Wskazane cechy są wręcz wymagane w przypadku wózków dziecięcych, jeśli chcemy z zadowoleniem i satysfakcją chodzić po mieście, nie tylko w ramach spacerów, lecz także dokonując codziennych sprawunków. 

Najlepsze wózki i foteliki do miasta powinny zatem być łatwe w montażu i demontażu, lekkie i proste w obsłudze tak, aby mogły sobie z nimi samodzielnie poradzić kobiety. Takie produkty to gwarancja tego, że mama zdąży na czas do pracy i nie ubrudzi sobie nowej garsonki, podczas składania, czy rozkładania sprzętu. Idealny wózek miejski powinien łączyć w sobie wszystkie wymienione postulaty. 

Wózki miejskie – Funkcjonalne i uniwersalne pojazdy

Współczesny rozwój techniki daje oszałamiające możliwości łączenia rozmaitych funkcji. Przykładem jest niezwykle praktyczny wózek miejski Oyster Max, który może posłużyć jednemu dziecku lub bliźniakom, w razie, gdyby zaszła taka potrzeba.

Ze względu na fakt, że miasto w poszczególnych obszarach jest zróżnicowane architektonicznie, taki pojazd 2 w 1 jest po prostu strzałem w 10-tkę. Dziecko może jechać rowerkiem przez park, ale na przejściu dla pieszych, czy ruchliwym deptaku przezorna mama może natychmiast zamienić rowerek w wózek i dalej pokierować pojazdem, dbając o bezpieczeństwo swojego szkraba. Nowinki techniczne przeznaczone do ruchu miejskiego znacznie ułatwią codzienne funkcjonowanie w większych miejscowościach, w których na mamę z dzieckiem czeka mnóstwo przeszkód i niedogodności. Z naszymi sprzętami da się je jednak łatwo pokonać, czerpiąc satysfakcję ze wspólnych wyjść.  

Kompaktowy wózek spacerowy do miasta – Jak dać sobie radę w wielkim mieście?

Eleganckie mamy mieszkające w miastach chcą zadać szyku na ulicy i pokazać się z jak najlepszej strony. Dlatego też postawiliśmy na interesujący design, klasyczne, pasujące do wszystkiego barwy oraz wykończenia ze stylowej eko skóry, która prezentuje się naprawdę okazale. Utrzymanie pojazdów w ciemniejszych tonacjach spełnia także dodatkową funkcję. Ponieważ w dużych miastach występuje podwyższona emisja spalin i pyłów przemysłowych, wszystko łatwiej się brudzi. Na wózku pokrytym czarnym lub szarym materiałem nie będzie widać potencjalnych zanieczyszczeń.

Życie w mieście jest wymagające i nie znosi kompromisów. Trzeba nieustannie nadążać za zmieniającymi się trendami i iść z duchem czasu. Polecamy pojazdy miejskie dla dzieci. Oprócz tego, że wózki są bezpieczne i praktyczne, to również doskonale wpisują się w wielkomiejską modę. Nasze sprzęty są reprezentatywne i można nimi jeździć, zarówno do parku, jak i do luksusowych restauracji. Nowoczesna mama z pewnością doceni niepowtarzalny charakter tych produktów. Zobacz inne rodzaje wózków w naszym sklepie. Dopasuj produkt do swojego tryby życia i do potrzeb Twojego dziecka. Posiadamy spacerówki dla aktywnych rodziców, lubiących sport i podróże, dla mam z klasą, wózki bliźniacze, mobilne foteliki, czy rowerki dla dzieci.