Smart Trike Folding Trike

Rowerek trójkołowy dla dziecka Smart Trike to tak naprawdę rowerek wózek w jednym. Certyfikowany również jako wózek spacerowy, pozwala na używanie go już od 6 miesiąca dziecka. To jedyny taki rowerek składany na świecie! Posiada obracane siedzisko, regulację oparcia do spania, 5-punktowe szelki bezpieczeństwa i składa się do bardzo małych, kompaktowych rozmiarów.  Można go używać od 6 miesiąca życia dziecka aż do ok. 3 lat!

Doona Liki

Rowerek trójkołowy dla dziecka Doona Liki to najbardziej kompaktowy rowerek na świecie. Jego miejska stylistyka elegancko łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Spełnia wymiary bagażu podręcznego, jest więc najlepszym towarzyszem dla rodzin, które dużo podróżują i latają samolotem. Wysoka jakość wykonania i to, że rowerek rośnie wraz z dzieckiem to kolejne atuty, które pozwalają na długie użytkowanie.

Rowerki dziecięce – znajdź składany rowerek trójkołowy dla dziecka

Pojawienie się na świecie dziecka to seria niekończących się wydatków. Kochający rodzice i dziadkowie zazwyczaj chcą nieba przychylić nowemu członkowi rodziny, obdarowując go coraz to nowymi gadżetami. Bez niektórych z nich zapewne maluch byłby w stanie się obejść, lecz są takie produkty i akcesoria, które w przypadku dziecka są absolutnie konieczne, jak chociażby wózek do przewożenia szkraba oraz pierwszy rowerek, na którym maluch będzie uczył się jazdy i poznawał swoje najbliższe otoczenie.

Na rynku dostępne są różne rowerki trójkołowe. Jest zatrzęsienie różnych modeli i wzorów, a krzykliwe reklamy nie ułatwiają rodzicom wyboru. Decyzja o zakupie wózka i rowerka powinna być gruntownie przemyślana w oparciu o wiele rozmaitych czynników. Wśród nich priorytetem jest oczywiście bezpieczeństwo dziecka, ale liczą się także inne cechy. Jazda na rowerze powinna być nie tylko przyjemna i komfortowa, ale przede wszystkim bezpieczna.

Pierwszy w życiu rowerek trójkołowy dla dziecka

Podobno umiejętności jazdy na rowerze nie da się zapomnieć, jeśli już ktoś raz ją posiadł. Nauka jazdy powinna być przyjemnością. Ważne, by pierwszy rowerek dla dzieci nie kojarzył się dziecku z wypadkami i bolesnymi siniakami, czy rozbitym kolanem. Wówczas maluch może całkowicie zniechęcić się do jazdy na rowerze i zachować nieprzyjemne wspomnienia. Wielu rodziców decyduje się na pierwszy rower w późniejszym wieku dziecka, gdy ma ono już dobrze opanowaną koordynację ruchową i potrafi zachowywać równowagę.

Wtedy mama i tata kupują rowerek dwukołowy, który ma jedynie doczepiane asekuracyjne kółeczka z tyłu. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by w rowerek dla dziecka zainwestować dużo wcześniej, aby już od najmłodszych lat mogło ćwiczyć umiejętność jazdy. Obecnie w sprzedaży dostępnych jest sporo małych rowerków trójkołowych, na których można opanowywać pierwsze skręty i manewry. Nawet dzieci, które jeszcze nie potrafią dobrze chodzić, są w stanie odpychać się nóżkami na rowerku biegowym. Nauczenie się korzystania z pedałów w celu wprawienia roweru w ruch to już wyższa szkoła jazdy, lecz od czegoś trzeba zacząć. Poruszanie się na pierwszym rowerku daje multum pozytywnych doznań i śmiechu. Rowerek biegowy to dobre rozwiązanie.

Polecamy zwłaszcza trójkołowy rowerek Doona Liki, na którym można odpychać się nogami, ale można również uczyć się pedałowania. Kompaktowe wymiary sprzętu to nie jedyna jego zaleta, choć z pewnością dla rodziców, którzy często wyjeżdżają jest to walor nie do przecenienia. Rowerek dziecięcy zmieści się do samochodu, a w przypadku wylotu samolotem kwalifikuje się, jako tzw. bagaż podręczny, co oznacza, że nie powinniśmy zapłacić za niego dodatkowej opłaty lotniskowej. Jest to istotna kwestia, ponieważ podróżując z małym dzieckiem, zazwyczaj bagaży mamy sporo. Rowerki trójkołowe Liki mają bardzo ciekawy design i prezentują się niezwykle zgrabnie. Jego eksploatacja nie ogranicza się wyłącznie do jednego sezonu, ponieważ ten rowerek dla dzieci to przykład sprzętu, który rozwija się wraz z dzieckiem, więc przyda się na dłuższy czas. Nasz rowerek trójkołowy to doskonały wybór.

Rowerek wózek – czy to wykonalne?

Absolutnym hitem jest stylowy rower dla dziecka Smart Trike Folding, czyli trójkołowy rowerek z łatwością przekształcający się w wózek spacerowy. Teraz nie trzeba płacić podwójnie, bo dwa sprzęty można mieć w ramach jednego zakupu – rowerek wózek. Rowerek posiada duże, wygodne siedzisko, które się obraca. Regulowane oparcie umożliwia pozycję siedzącą lub ułożenie dziecka do spania.

Bardzo małe rozmiary po złożeniu sprawiają, że transport nie nastręcza najmniejszych trudności. Te trójkołowe rowerki mają również punktowe pasy bezpieczeństwa, dzięki którym dziecko stabilnie trzyma się w siodełku i zajmuje optymalną pozycję do jazdy. Wykorzystanie skóry ekologicznej nadaje szyku, ale spełnia także funkcję praktyczną, ponieważ ten rodzaj materiału łatwo się czyści, zwykle wystarczy tylko przetrzeć lekko wilgotną szmatką. 

Składany rowerek dla dziecka – zalety

Zakup rowerka dla dziecka od najwcześniejszych lat życia to inwestycja, która zaprocentuje. Dla rodziców to wygodny sposób przewożenia dziecka. Rowerkiem można bez trudu wjechać do parku, lasu, czy galerii handlowej. Dorośli mają wolne ręce i mogą swobodnie robić zakupy. Ponadto, dzięki rowerkowi najmłodsi użytkownicy wyrabiają sobie sprawność motoryczną, uczą się zachowywania równowagi i odpowiedniej synchronizacji nóżek, aby wprawić pojazd w ruch i zapewnić sobie płynną jazdę.

Rower trójkołowy składany to gwarancja bezpieczeństwa. Często dziecko, idące z opiekunem ulicą, podąża za dorosłym objuczonym zakupami. Wówczas trudno złapać dziecko za rękę w odpowiednim momencie i istnieje ryzyko przykrych wypadków, maluch może np. nagle wybiec na ulicę wprost pod pędzący samochód. Umieszczenie dziecka w rowerku wbrew pozorom daje rodzicom większą możliwość sprawowania kontroli. Rowerek trójkołowy służący do nauki jazdy zaszczepia w dzieciach pasję do sportu, co w dobie powszechnej cyfryzacji i komputerów jest sprawą dość ważną. Warto robić wszystko, by uczyć latorośl aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, rowerek trzykołowy okaże się pomocny.

Rowerki trójkołowe dla dzieci – dodatkowe korzyści 

Dzieci uwielbiają bawić się z opiekunami, bądź uprawiać wraz z nimi wspólną pasję. Kupno rowerka dla dziecka pozwoli całej rodzinie miło i energicznie spędzać czas, zwłaszcza w ciepłe, letnie dni. Można organizować interesujące i pełne wrażeń wyprawy rowerowe. Maluchy o wiele bardziej wolą jeździć samodzielnie, aniżeli w siodełkach przypiętych do bagażników dużych rowerów mamy, czy taty. W ten sposób uczą się niezależności  oraz samodyscypliny.

Pasja rowerowa może pomóc w zbudowaniu bardziej przyjaznej i partnerskiej więzi z naszą pociechą, czego dobroczynne konsekwencje odczujemy nawet po wielu latach. Upodobanie do jazdy na rowerze łączy pokolenia, ponieważ jest to rozrywka przeznaczona dla ludzi w każdym wieku. Większość dzieciaków swój pierwszy rowerek spacerowy wspomina z rozrzewnieniem i sympatią, więc warto zafundować swojemu maluchowi takie niesamowite przeżycia.

Zobacz rowerki biegowe, rowery trójkołowe, rowery dla dzieci w wieku nieco starszym posiadające boczne kółka, wózki spacerowe oraz inne wysokiej jakości produkty dostępne w naszym sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych. Duży wybór produktów, przystępne ceny. Znajdź lekki rower dziecięcy, który spełni Wasze oczekiwania. Spędzaj czas z maluchem, nie rezygnuj z codziennej aktywności. Z naszymi produktami to proste. Zrób idealny prezent dla dziecka i siebie samej, podaruj mu rowerek dziecięcy trójkołowy zapewniający komfortową jazdę w każdych warunkach. Wszelkie rowerki dla dzieci z pewnością będą dobrym pomysłem.

Rowery dziecięce dadzą wiele radości całej rodzinie. Nie wiesz jak wybrać dobry rower i na co warto zwracać uwagę podczas doboru produktu?  Jaki wybrać rozmiar ramy i kół, jaki materiał ramy? Warto pamiętać, aby dopasować rower biorąc pod uwagę wiek i do wzrostu dziecka. Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy. Sprawdź rowerek trójkołowy oraz pozostałe wysokiej jakości produkty dla dzieci dostępne u nas.