Bumprider Connect 3

Wózek dla dwójki dzieci, który w razie potrzeby można rozłączyć i użytkować jako dwa niezależne wózki spacerowe. A to wszystko dzięki opatentowanym magnesom, które sprawiają, że można bezpiecznie połączyć oba wózki Connect 2, tworząc genialny i praktyczny wózek podwójny. Płynne prowadzenie, kompaktowy po złożeniu czy pozycja leżąca to tylko kilka z zalet wózka.

Wózek bliźniaczy Crescent Twin 360

Crescent Twin 360 to niezwykle lekki i stabilny wózek dla rodzeństwa lub bliźniaków z aluminiową ramą, wykonany z materiałów najwyższej jakości. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, jest łatwy w prowadzeniu i wygodny dla dzieci.

Wózek skonfigurowany jest z dwoma siedziskami lub dwoma gondolami. Można go również ustawić z jednym siedziskiem i jedną gondolą.

Wózki dla bliźniąt – wybierz idealny wózek spacerowy dla bliźniaków.

Ciąża mnoga od początku stanowi nie lada wyzwanie dla przyszłych rodziców. Choć radość i szczęście na wieść o bliźniakach są ogromne, to jednak pojawia się też wiele dylematów. Wśród nich palącym problemem jest kwestia bezpiecznego przewożenia maluchów. Wielu przyszłych rodziców obawia się konfrontacji z jednym potomkiem, lecz na wieść, że urodzi się parka, przerażenie potrafi sięgnąć zenitu, a kwestia transportowania rodzeństwa może spędzić sen z powiek. W takim przypadku zakup wózka powinien być dokładnie przemyślany. Na szczęście teraz przewożenie nawet większej liczby dzieci jest proste i przyjemne. Dzięki naszym niesamowitym wózkom bliźniaczym w ogóle nie trzeba się martwić o przyszłe spacery. U nas znajdziesz wózek spacerowy dla bliźniaków, który spełni Twoje oczekiwania.

Jeden wózek spacerowy dla bliźniaków, czy dwa wózki?

Gdy przyszli rodzice dowiadują się, że wkrótce zostaną opiekunami bliźniąt, muszą poczynić wiele przygotowań i logistycznych przemyśleń. Podstawową sprawą jest zgromadzenie sprzętów i akcesoriów na przyjęcie maluchów, między innymi niezbędne będą wózki dziecięce bliźniacze. Zasadniczo powinno być ich dwa razy więcej, aniżeli w przypadku jednego dziecka, choć nie zawsze tak być musi. Czasem proste triki pozwalają zaoszczędzić pieniądze i przestrzeń domową. Jednym z nich może być wózek spacerowy dla bliźniaków.

Wśród potrzebnych produktów na plan pierwszy wysuwa się wózek dziecięcy. Maluszki muszą przecież wychodzić na spacery, czy chociażby do przychodni. Odwiedzając krewnych, również zwykle przewozimy dzieci w wózkach. Rodzice bliźniaków muszą w pierwszej kolejności podjąć decyzję, czy kupić jeden podwójny wózek dla bliźniaków, czy dwa samodzielne. Zwolennicy wózków bliźniaczych uważają, że pomiędzy rodzeństwem należy od początku budować niesamowitą więź, więc rozdzielanie dzieci byłoby błędem. Z kolei osoby wybierające dla każdej pociechy odrębny wózek powołują się na fakt, że wózki podwójne, zwłaszcza z maluchami w środku, są zbyt ciężkie i jedna osoba nie poradzi sobie ze zniesieniem takiego bagażu ze schodów, więc nie jest to zbyt praktyczny pomysł.

Znaleźliśmy jednak rozwiązanie idealne, które powinno przypaść do gustu, zarówno jednej, jak i drugiej grupie rodziców. Tym rozwiązaniem jest wózek przeznaczony dla dwójki dzieci Bumprider Connect 3. Wózek można skomponować w zależności od aktualnych potrzeb. Za pomocą solidnych magnesów można połączyć dwie jego części w wózek bliźniaczy, choć w rzeczywistości z wózka może też korzystać rodzeństwo, pomiędzy którym występuje niewielka różnica wieku. Zapewnia odpowiednią ilość miejsca.

Jeśli zajdzie taka potrzeba wózek dla bliźniaków w każdej chwili można rozdzielić na dwa samodzielne wózki, gdy np. mama idzie z jednym dzieckiem do apteki, a w tym samym czasie tata udaje się z drugą pociechą do sklepu. W ten sposób oszczędzamy czas, załatwiając dwie czynności w jednej chwili. Czasem wózki trzeba będzie rozdzielić z przyczyn technicznych, ponieważ w danym lokalu czy środku komunikacji nie ma miejsca na zaparkowanie podwójnego wózka. Połączenie innowacyjnej myśli technicznej z troską o najmłodszych, pozwoliło stworzyć prawdziwe arcydzieło. Podwójny wózek z możliwością rozłączenia sprawdzi się u każdej rodziny, nie tylko u większych rodzin. Ta podwójna spacerówka to doskonały wybór.

Dlaczego warto wybrać nasz wózek bliźniaczy?

Wszystkie nasze wózki bliźniacze posiadają stosowne atesty i są w pełni przystosowane do potrzeb szkrabów, które będą nimi podróżować. Dbamy o każdy detal i oferujemy wyłącznie sprawdzone wózki dla bliźniaków, wykonane z najwyższej jakości surowców. Nasze wózki podwójnetrwałe i solidne, przetrwają niejedno. Pamiętamy o tym, że posiadanie potomstwa to olbrzymie wydatki, zwłaszcza, jeśli pojawiają się od razu bliźnięta, dlatego, by zminimalizować koszty, warto zwrócić uwagę na niezwykły wózek spacerowy dla bliźniąt, który z pewnością posłuży na dłużej.

Przy wyborze tego sprzętu rodzice bliźniaków nie muszą inwestować osobno w gondolę i w spacerówkę. Płacimy raz, a wózek „rośnie” wraz z dziećmi. Gdy dzieci są leżące podróżują bezpiecznie w zabudowanych gondolach, gdy zaś zaczną samodzielnie siadać i z zaciekawieniem obserwować świat wokół, gondolę można zamienić w wygodne siedziska, przekształcając tym samym pojazd w wózek spacerowy. To wygodne i oszczędne rozwiązanie, dzięki któremu nie trzeba się będzie martwić o to, co będzie, gdy dzieciaki podrosną. Wózki wielofunkcyjne cieszą się obecnie dużym uznaniem i popularnością wśród rodziców małych dzieci, gdyż jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Zapewniają komfort i wygodę użytkowania, a ponieważ są wyjątkowo wytrzymałe, wyeliminowane zostaje ryzyko uszkodzenia pojazdu, podczas eksploatacji. Wózek posłuży bliźniętom, aż do czasu, gdy nie zaczną biegać i na własną rękę podbijać świat. 

Sportowy wózek spacerowy dla bliźniąt

Wychodząc naprzeciw potrzebom aktywnych rodziców, polecamy także wózek bliźniaczy w formacie sportowym. To lekki i bardzo sprawny pojazd przystosowany do jazdy w trudnych warunkach. Pozwala rodzicom prowadzić zdrowy i czynny tryb życia, podróżować, odbywać wraz z dziećmi górskie wędrówki. W żadnym wypadku mama i tata nie muszą rezygnować ze sportowych ambicji lub innych pasji. Wózek dla dwójki dzieci wspiera zdrowie oraz kondycję fizyczną całej rodziny. Pojazd jest przystosowany do zmiennych warunków atmosferycznych, pozwala organizować, zarówno krótkie spacerki, jak i całodniowe wyprawy. 

Zobacz wózki dziecięce w ofercie sklepu. Wybierz najlepszy wózek bliźniaczy, który spełni oczekiwania Twoje i Twojego dziecka. Posiadamy w ofercie również foteliki samochodowe mobilne, rowerki trójkołowe, siedziska spacerowe, czy wózki dziecięce 2w1, które dają możliwość stworzenia ze spacerówki wózka głębokiego. Nasze wózki dla bliźniąt to nowoczesne rozwiązania, komfort i bezpieczeństwo. Spacerowe wózki to doskonały wybór, są naprawdę świetnym rozwiązaniem dla osób posiadających dzieci w podobnym lub w tym samym wieku, jak też jedno dziecko. Znajdziesz je w naszym sklepie internetowym.