Wózki Dla Bliźniąt

Bumprider Connect

Wózek dla dwójki dzieci, który w razie potrzeby można rozłączyć i użytkować jako dwa niezależne wózki spacerowe. A to wszystko dzięki opatentowanym magnesom, które sprawiają, że można bezpiecznie połączyć oba wózki Connect, tworząc genialny i praktyczny wózek podwójny. Płynne prowadzenie, kompaktowy po złożeniu czy pozycja leżąca to tylko kilka z zalet wózka.

TFK Duo Combi

Wózek bliźniaczy 2w1, który użytkuje się już od narodzin dziecka. Wyjątkowa i opatentowana gondola jest jednocześnie siedziskiem. Gdy nadejdzie odpowiedni moment, wystarczy zmienić gondolę w siedzisko, które można skierować przodem i tyłem do rodzica. Wózki TFK poddawane są obszernym i szczegółowym testom wytrzymałościowym, nic więc dziwnego, że słyną ze swojej niezawodności.

TFK Duo Sport

Wózek bliźniaczy TFK Duo Sport rozpieszcza użytkowników niesamowitym komfortem na wielu płaszczyznach. Odpowiedni do użytkowania nawet do 5 roku życia dziecka dzięki szerokim siedziskom i obciążeniu do aż 45 kg! Najwyższej jakości materiały i zastosowane rozwiązania techniczne zdecydowanie ułatwiają użytkowanie i zapewniają niezawodność w każdym terenie.

TFK Joggster Velo

Czy wózek bliźniaczy, wózek sportowy, wózek spacerowy i przyczepka rowerowa mogą zawierać się w jednym produkcie? TAK! To właśnie Joggster Velo. Może być używany zarówno dla bliźniaków, rodzeństwa jak i tylko jednego dziecka. Wszystkie najważniejsze akcesoria otrzymasz razem z wózkiem. Sprosta wymaganiom każdego rodzica, dla którego aktywność fizyczna to tak naprawdę styl życia.