Biegasz, żyjesz aktywnie, a może po prostu szukasz przygody? Wybierz wózek sportowy dla dziecka

Nie rezygnuj z przyjemności po pojawieniu się dziecka, żyj aktywnie razem z nim.

Możesz spędzać ze swoim maleństwem każdy wolny czas w każdym możliwym miejscu.

Spaceruj i biegaj

Mono Combi

Wózek wielofunkcyjny TFK z opatentowaną gondolą i siedziskiem w jednym – odpowiednią do użytkowania od 0 do 36 miesięcy.

W tym wózku znajdziesz wszystko czego oczekuje się od dobrego wózka: super mocna rama, duża rozkładana budka, oparcie, które możesz rozłożyć do pozycji leżącej, wodoodporne materiały, duży kosz pod siedzeniem i wiele innych przydatnych elementów. Obciążenie wózka to aż 34 kg!


12″ przednie koło skrętne, ulepszone zawieszenie oraz opatentowany mechanizm składania wózka sprawia, że jego użytkowanie staje się jeszcze łatwiejsze i prostsze.
W tym wózku znajdziesz wszystko czego oczekuje się od dobrego wózka… A nawet więcej.

Spaceruj i biegaj

Mono Sport

Ten wózek zapewnia wszystko, czego oczekuje się od dobrego wózka: super mocna rama, duża rozkładana budka, oparcie, które możesz rozłożyć do pozycji leżącej, wodoodporne materiały, duży kosz pod siedzeniem i wiele innych przydatnych elementów. Obciążenie wózka to aż 34 kg!


12″ przednie koło skrętne, ulepszone zawieszenie oraz opatentowany mechanizm składania wózka sprawia, że jego użytkowanie staje się jeszcze łatwiejsze i prostsze.
W tym wózku znajdziesz wszystko czego oczekuje się od dobrego wózka… A nawet więcęj.


Wózek do użytku sportowego.

Biegaj wyczynowo

Wózek sportowy TFK Sport

en model sprawdzi się dla wytrawnych biegaczy, rolkarzy, amatorów czy triathlonistów – idealny partner do każdego treningu. Ogromne siedzisko, duża, rozkładana budka, hamulec ręczny, 16 calowe koła, obciążenie aż do 34 kg! Posiada Atest TÜV dla wózków biegowych.

Biegnij po marzenia, TFK Sport doprowadzi Cię do nich.To również idealny wózek dla wyższych rodziców – dzięki dużej regulacji rączki dla rodzica, nawet Ci wyżsi będą czerpać korzyści i komfort z prowadzenia wózka.

Coś dla większej paczki

Duo Combi

Duo Combi to wózek bliźniaczy, który posiada opatentowaną gondolę i siedzisko w jednym – odpowiednią do użytkowania od 0 do 36 miesięcy.
Towarzyszy dzieciom od samego początku, zapewniając najwyższy komfort i bezpieczeństwo oraz innowacyjne i opatentowane rozwiązania.
Do jego produkcji wykorzystywane są tylko przetestowane i certyfikowane materiały, Duo Combi został także poddany obszernym i szczegółowym testom przez TÜV.

Coś dla większej paczki

Duo Sport

Duo Sport to wózek bliźniaczy, który rozpieszcza swoich użytkowników maksymalnym komfortem jazdy – odpowiedni do użytkowania od 6 miesiąca do nawet 5 roku życia dziecka.

Wózek bliźniaczy TFK, który oferuje mnóstwo miejsca swoim użytkownikom, dużą budkę chroniącą przed słońcem oraz zintegrowaną z budką, osłonę na każdą niepogodę. Zapewnia najwyższy komfort i bezpieczeństwo oraz innowacyjne rozwiązania i funkcje.
12″ przednie koło skrętne, ulepszone zawieszenie oraz opatentowany mechanizm składania wózka sprawia, że jego użytkowanie staje się jeszcze łatwiejsze i prostsze.

Dla miłośników rowerowych wycieczek

Wózek - przyczepka TFK Joggster Velo

Wielofunkcyjny wózek i przyczepka rowerowa w jednym.

Wózek Joggster Velo to doskonały sprzęt, który sprosta wymaganiom rodziców lubiących aktywny styl życia, jak i ich dzieci.

Jeśli szukasz sprawdzonego, wygodnego i funkcjonalnego wózka, który poradzi sobie na każdym terenie wybierz Joggster Velo.

Marka TFK połączyła w tym wózku 4 funkcje: wielofunkcyjnego wózka spacerowego z możliwością zamontowania gondoli, wózka sportowego oraz sportowej przyczepki rowerowej.
Ponadto Joggster Velo może być używany zarówno dla bliźniaków, rodzeństwa, jak i tylko jednego dziecka!

W wózku przyczepce masz możliwość przewożenia dwójki dzieci zarówno w gondoli, siedzisku, jak i na przyczepie rowerowej. Możesz również korzystać z dostępnego miejsca podczas zakupów
z Twoim dzieckiem.

Wózek Joggster Velo można używać od samych narodzin dzieci – gondolę z łatwością można zamontować na wózku, a gdy maluszki urosną rodzice mogą korzystać z wózka spacerowego, sportowego oraz z przyczepki rowerowej. Dzięki temu wózkowi rodzice prowadzący aktywny tryb życia będą mogli zabierać swoje dzieci na wycieczki w przyczepce rowerowej, a potem bez problemu zmienić ją w wózek spacerowy lub wózek typu jogger.