Biegasz, żyjesz aktywnie, a może po prostu szukasz przygody?

Nie rezygnuj z przyjemności po pojawieniu się dziecka, żyj aktywnie razem z nim.

Możesz spędzać ze swoim maleństwem każdy wolny czas w każdym możliwym miejscu.

Spaceruj i biegaj

Wózek TFK Joggster Trail 2

W tym wózku znajdziesz wszystko czego oczekuje się od dobrego wózka: super mocna rama, duża rozkładana budka, oparcie, które możesz rozłożyć do pozycji leżącej, wodoodporne materiały, duży kosz pod siedzeniem i wiele innych przydatnych elementów. Obciążenie wózka to aż 34 kg!

12″ przednie koło skrętne, ulepszone zawieszenie oraz opatentowany mechanizm składania wózka sprawia, że jego użytkowanie staje się jeszcze łatwiejsze i prostsze.
W tym wózku znajdziesz wszystko czego oczekuje się od dobrego wózka… A nawet więcej.

Spaceruj i biegaj

Wózek TFK Joggster Adventure 2

Ten wózek TFK podoła każdemu terenowi. Pompowane koła, mocna rama, ogromne siedzisko, wodoodporne materiały i budka z ochroną UV 80+ nigdy Cię nie zawiodą. Wózek jest również przetestowany do biegania J Posiada Atest TÜV dla wózków biegowych. Obciążenie wózka to aż 34 kg! Wózek przeznaczony do użytku sportowego.

Biegaj wyczynowo

Wózek TFK Joggster Sport 2

Ten model TFK sprawdzi się dla wytrawnych biegaczy, rolkarzy, amatorów czy triathlonistów – idealny partner do każdego treningu. Ogromne siedzisko, duża, rozkładana budka, hamulec ręczny, 16 calowe koła, obciążenie aż do 34 kg! Posiada Atest TÜV dla wózków biegowych.

Biegnij po marzenia, Joggster Sport doprowadzi Cię do nich.
To również idealny wózek dla wyższych rodziców – dzięki dużej regulacji rączki dla rodzica, nawet Ci wyżsi będą czerpać korzyści i komfort z prowadzenia wózka.

Coś dla większej paczki

Wózek TFK Twin Adventure 2

Niezawodny, wszechstronny i uniwersalny dla dwójki dzieci.
Szukasz przygody? Użyj sprawdzonego i niezawodnego sprzętu jakim jest wózek TFK Twin Adventure 2, który sprosta każdemu kilometrowi fascynującej podróży.

Coś dla większej paczki

Wózek TFK Twin Trail 2

Najlżejszy ze sportowej rodziny TFK dla dwójki dzieci, rozpieszcza użytkowników maksymalnym komfortem jazdy oraz wszechstronnością typową dla wózków TFK.

12″ przednie koło skrętne, ulepszone zawieszenie oraz opatentowany mechanizm składania wózka sprawia, że jego użytkowanie staje się jeszcze łatwiejsze i prostsze.
W tym wózku znajdziesz wszystko czego oczekuje się od dobrego wózka… A nawet więcej.

Dla miłośników rowerowych wycieczek

Wózek - przyczepka TFK Joggster Velo

Wielofunkcyjny wózek i przyczepka rowerowa w jednym.

Wózek Joggster Velo to doskonały sprzęt, który sprosta wymaganiom rodziców lubiących aktywny styl życia, jak i ich dzieci.

Jeśli szukasz sprawdzonego, wygodnego i funkcjonalnego wózka, który poradzi sobie na każdym terenie wybierz Joggster Velo.

Marka TFK połączyła w tym wózku 4 funkcje: wielofunkcyjnego wózka spacerowego z możliwością zamontowania gondoli, wózka sportowego oraz sportowej przyczepki rowerowej.
Ponadto Joggster Velo może być używany zarówno dla bliźniaków, rodzeństwa, jak i tylko jednego dziecka!

W wózku przyczepce masz możliwość przewożenia dwójki dzieci zarówno w gondoli, siedzisku, jak i na przyczepie rowerowej. Możesz również korzystać z dostępnego miejsca podczas zakupów
z Twoim dzieckiem.

Wózek Joggster Velo można używać od samych narodzin dzieci – gondolę z łatwością można zamontować na wózku, a gdy maluszki urosną rodzice mogą korzystać z wózka spacerowego, sportowego oraz z przyczepki rowerowej. Dzięki temu wózkowi rodzice prowadzący aktywny tryb życia będą mogli zabierać swoje dzieci na wycieczki w przyczepce rowerowej, a potem bez problemu zmienić ją w wózek spacerowy lub wózek typu jogger.

TFK – KOLEKCJA 2020
Czekają nas piękne nowości!
Więcej informacji już wkrótce, poniżej uchylamy rąbka tajemnicy…