Wózki Sportowe Spacerowe, Do Biegania

TFK Sport

Wózek sportowy TFK Sport to idealny partner do każdego treningu. Sprawdzi się doskonale zarówno dla biegaczy, rolkarzy, amatorów sportu czy triathlonistów. Ogromne, komfortowe siedzisko z naturalną amortyzacją, hamulec ręczny, 16” koła i atest wózka biegowego to najlepsze potwierdzenie jego jakości i komfortu. A to tylko początek jego zalet.

TFK Mono Sport

To komfortowy, niezniszczalny wózek spacerowy i jednocześnie wózek przeznaczony do użytku sportowego. Szczegółowo testowany przez niemiecką instytucję testową TÜV, jest to więc potwierdzenie, że produkt jest bezpieczny i odznacza się wysoką jakością. Z wózkiem Mono Sport każdy spacer, każde wyjście z dzieckiem jest po prostu czystą przyjemnością i nową przygodą do zrealizowania.

TFK Joggster Velo

Wózek wielofunkcyjny i przyczepka rowerowa w jednym – umożliwia sport z dzieckiem na wiele sposobów. Zatwierdzony do użytku sportowego, wygodny i wielofunkcyjny, można go używać zarówno dla dwójki dzieci jak i jednego dziecka. Wózek TFK Joggster Velo można również użytkować już od narodzin dzieci jako wózek bliźniaczy 2w1.