TFK Sport

Wózek sportowy TFK Sport to idealny partner do każdego treningu. Sprawdzi się doskonale zarówno dla biegaczy, rolkarzy, amatorów sportu czy triathlonistów. Ogromne, komfortowe siedzisko z naturalną amortyzacją, hamulec ręczny, 16” koła i atest wózka biegowego to najlepsze potwierdzenie jego jakości i komfortu. A to tylko początek jego zalet.

TFK Mono Sport

To komfortowy, niezniszczalny wózek spacerowy i jednocześnie wózek przeznaczony do użytku sportowego. Szczegółowo testowany przez niemiecką instytucję testową TÜV, jest to więc potwierdzenie, że produkt jest bezpieczny i odznacza się wysoką jakością. Z wózkiem Mono Sport każdy spacer, każde wyjście z dzieckiem jest po prostu czystą przyjemnością i nową przygodą do zrealizowania.

TFK Joggster Velo

Wózek wielofunkcyjny i przyczepka rowerowa w jednym – umożliwia sport z dzieckiem na wiele sposobów. Zatwierdzony do użytku sportowego, wygodny i wielofunkcyjny, można go używać zarówno dla dwójki dzieci jak i jednego dziecka. Wózek TFK Joggster Velo można również użytkować już od narodzin dzieci jako wózek bliźniaczy 2w1.