Biegasz, żyjesz aktywnie, a może po prostu szukasz przygody? Wybierz wózek sportowy dla dziecka

Nie rezygnuj z przyjemności po pojawieniu się dziecka, żyj aktywnie razem z nim.

Możesz spędzać ze swoim maleństwem każdy wolny czas w każdym możliwym miejscu.

Spaceruj i biegaj

Mono Combi

Wózek wielofunkcyjny TFK z opatentowaną gondolą i siedziskiem w jednym – odpowiednią do użytkowania od 0 do 36 miesięcy.

W tym wózku znajdziesz wszystko czego oczekuje się od dobrego wózka: super mocna rama, duża rozkładana budka, oparcie, które możesz rozłożyć do pozycji leżącej, wodoodporne materiały, duży kosz pod siedzeniem i wiele innych przydatnych elementów. Obciążenie wózka to aż 34 kg!


12″ przednie koło skrętne, ulepszone zawieszenie oraz opatentowany mechanizm składania wózka sprawia, że jego użytkowanie staje się jeszcze łatwiejsze i prostsze.
W tym wózku znajdziesz wszystko czego oczekuje się od dobrego wózka… A nawet więcej.

Spaceruj i biegaj

Mono Sport

Ten wózek zapewnia wszystko, czego oczekuje się od dobrego wózka: super mocna rama, duża rozkładana budka, oparcie, które możesz rozłożyć do pozycji leżącej, wodoodporne materiały, duży kosz pod siedzeniem i wiele innych przydatnych elementów. Obciążenie wózka to aż 34 kg!


12″ przednie koło skrętne, ulepszone zawieszenie oraz opatentowany mechanizm składania wózka sprawia, że jego użytkowanie staje się jeszcze łatwiejsze i prostsze.
W tym wózku znajdziesz wszystko czego oczekuje się od dobrego wózka… A nawet więcęj.


Wózek do użytku sportowego.

Coś dla większej paczki

Duo Combi

Duo Combi to wózek bliźniaczy, który posiada opatentowaną gondolę i siedzisko w jednym – odpowiednią do użytkowania od 0 do 36 miesięcy.
Towarzyszy dzieciom od samego początku, zapewniając najwyższy komfort i bezpieczeństwo oraz innowacyjne i opatentowane rozwiązania.
Do jego produkcji wykorzystywane są tylko przetestowane i certyfikowane materiały, Duo Combi został także poddany obszernym i szczegółowym testom przez TÜV.

Coś dla większej paczki

Duo Sport

Duo Sport to wózek bliźniaczy, który rozpieszcza swoich użytkowników maksymalnym komfortem jazdy – odpowiedni do użytkowania od 6 miesiąca do nawet 5 roku życia dziecka.

Wózek bliźniaczy TFK, który oferuje mnóstwo miejsca swoim użytkownikom, dużą budkę chroniącą przed słońcem oraz zintegrowaną z budką, osłonę na każdą niepogodę. Zapewnia najwyższy komfort i bezpieczeństwo oraz innowacyjne rozwiązania i funkcje.
12″ przednie koło skrętne, ulepszone zawieszenie oraz opatentowany mechanizm składania wózka sprawia, że jego użytkowanie staje się jeszcze łatwiejsze i prostsze.

Wózek sportowy dla dziecka – nie rezygnuj z własnych przyjemności


Wiele kobiet po urodzeniu dziecka praktycznie rezygnuje ze swoich dotychczasowych zainteresowań. Troska o maleństwo i chęć zapewnienia mu wszystkiego, co najlepsze sprawiają, że mama zapomina o swoich własnych potrzebach, co rodzi niepotrzebny stres i frustrację. Dla wielu pań zetknięcie się z macierzyństwem po raz pierwszy oznacza koniec pasji oraz indywidualnych ambicji. W konsekwencji stają się one niewolniczkami swoich własnych dzieci i powoli tracą radość życia, a przecież szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko. Udowadniamy, że nawet po przyjściu na świat dziecka, nie trzeba rezygnować z własnych planów. Te mamy, które były bardzo aktywne przed ciążą, mogą z powodzeniem to kontynuować w towarzystwie potomka. Wszystko jest kwestią dobrej organizacji i odpowiedniego sprzętu, o który już zadbaliśmy.

A może by tak wózek sportowy dla dziecka


Przyszłe mamy często boją się eksperymentów. Sportowy wózek początkowo wydaje im się szalonym i karkołomnym pomysłem. Dzieje się tak dlatego, że z bezpieczeństwem zwyczajowo kojarzymy to, co duże, solidne, zabudowane z każdej strony. Wózki do uprawiania rekreacji na świeżym powietrzu są natomiast kompaktowe, lekkie i zgrabne, więc mamom mogą wydawać się nie dość bezpieczne. Tymczasem nic bardziej mylnego. Wózek w typie sportowym w rzeczywistości bardziej efektywnie chroni i zabezpiecza malucha. Dzięki zastosowanym najnowocześniejszym technologiom i udogodnieniom jest on idealną opcją dla małego dziecka, łącząc w sobie przyjemne z pożytecznym, gdyż daje komfort jazdy szkrabowi, a mamie zapewnia możliwość odbywania treningów.

Wózki sportowe wyposażone są w pompowane koła, wygodne i komfortowe siedzisko oraz przydatne amortyzatory, które łagodzą niedoskonałości wyboistych terenów. Dzięki temu dziecko w środku nie odczuwa wstrząsów, może spokojnie spać i nie zachłyśnie się podczas jedzenia. Ergonomiczne kształty pojazdów i ich niewielkie gabaryty sprawiają, że wózki prowadzi się łatwo i przyjemnie, czujemy jedynie minimalny opór. Łatwiej też przenieść bądź przewieźć taki wózek, który składa się do niezwykle poręcznych rozmiarów. Bez problemu zmieszczą się w bagażniku samochodu.

Wózki wyposażone są w nieprzemakalne materiały, chronią przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, przydadzą się zatem, zarówno na krótki spacer do osiedlowego sklepiku, jak i na dłuższą wyprawę w teren. Każda mama, która raz spróbowała wozić swoją pociechę w naszym wózku, nie zamieniłaby go na żaden inny. O bezpieczeństwo dbają także elementy odblaskowe, pasy bezpieczeństwa oraz hamulec.. To wózki wielofunkcyjne, które sprawdzą się  w wielu sytuacjach i w każdych warunkach.

Mama sportsmenka


Sport nie jest zarezerwowany wyłącznie dla ludzi bezdzietnych. Matki, które przed ciążą biegały, jeździły na rolkach lub odbywały piesze wędrówki, nie muszą rezygnować z tych form ruchu. Przyjście na świat dziecka wiąże się z licznymi nowymi obowiązkami, ale wcale nie wyklucza czerpania satysfakcji z dotychczasowych. Polecamy wygodne wózki biegowe, których masa pozwala swobodnie uprawiać sport bez zbędnych obciążeń. Pojazdy są doskonale wyważone, więc nie wymuszają niewygodnej postawy ciała podczas biegania, mocna rama wytrzyma nacisk. Wózek staje się nie tylko sprzętem użytkowym, lecz niemalże partnerem w treningu.

Dla osób lubiących ruch polecamy zwłaszcza wózek biegowy TFK Sport lub gibki wózek Mono Sport. W naszej ofercie znajdą się także sportowe wózki bliźniacze dla aktywnej mamy dwójki dzieci. Codzienny spacer połączony z treningiem da niesamowitą energię na całą dobę i pomoże zbudować niezwykłą więź matki z dzieckiem, a być może w przyszłości maluch będzie chciał spróbować biegania, czy jeżdżenia na rolkach razem ze swoją mamą. Nasze wózki przeznaczone są na każdą pogodę, nie ma zatem konieczności zaniechania ruchu na świeżym powietrzu z powodu deszczu, czy chłodu. Dla mamy rowerzystki również przewidziane zostało innowacyjne rozwiązanie. Jest to to wielofunkcyjny wózek dziecięcy TFK Joggster Velo, który zamienia się w nowoczesną przyczepkę rowerową typu riksza. Teraz mama ze szkrabem mogą sprawnie przemierzać wiele kilometrów na trasach rowerowych. Wózki rowerowe to świetna zabawa dla każdego.

Wózki sportowe idealne nad morze, w góry i na Mazury


Panie, które wcześniej lubiły dalekie wyprawy i podróże, po przyjściu na świat dziecka, często zaczynają prowadzić bardziej stacjonarny tryb życia. Bywa tak, że obawiają się wyjechać gdzieś dalej z maleństwem. Boją się przede wszystkim tego, że ich wózek nie zda egzaminu w tzw. trudnym terenie. Widmo ciągnięcia za sobą tony bagaży także nie zachęca ich do wyjazdu na wakacje. To, że zostaliśmy rodzicami nie oznacza jednak, że od tej pory urlop możemy spędzać wyłącznie w spokojnym gospodarstwie agroturystycznym lub we własnym ogródku.

Sportowe i biegowe wózki dla dzieci nadają się do jazdy w każdych warunkach i nie są w ogóle problematyczne w transporcie. Koła zostały zaprojektowane w taki sposób, by radzić sobie z każdym typem podłoża, niezależnie od tego, czy jest to błotnisty leśny dukt, kamienisty szlak górski, czy też piaszczysta plaża. Nie istnieje zatem ryzyko nieudanego wypoczynku z powodów technicznych. Użytkowanie wózków sportowych to ogranicza znacznie nerwowe sytuacje spowodowane psuciem się sprzętów, czy zapadaniem się kół w miękkie podłoże.

Nasze pojazdy legitymują się wszelkimi certyfikatami bezpieczeństwa, więc dzięki nim każda mama może spać spokojnie. Wybrane modele posiadają możliwość zmontowania fotelika samochodowego. Udany i efektywny wypoczynek letni jest teraz w zasięgu ręki nawet tych kobiet, które niedawno zostały mamami. Ponadto, wózki sportowe, dając możliwość aktywnego życia, pomagają szybciej wrócić do kondycji po porodzie i pozbyć się nadmiernych kilogramów, które odłożyły się w okresie ciąży.  Dla tych mam, które przed ciążą nie przepadały za ruchem, wózek dziecięcy do rekreacji może stać się świetnym motywatorem, aby podjąć nowe wyzwania i zmienić swoje niezdrowe nawyki. Zobacz wózki dziecięce dla aktywnych rodziców w naszym sklepie. Znajdź produkty dla młodszego i starszego dziecka, które posłużą przez długi czas i które będą najlepszym wyborem. Skorzystaj z oferty wysokiej jakości wózków dziecięcych i spędzaj aktywnie czas ze swoją pociechą.