Mobilny Fotelik samochodowy Doona+

Jedyny fotelik na świecie z w pełni zintegrowanymi kołami.

Zamień swój fotelik samochodowy w wózek w kilka sekund.
Mobilny fotelik Doona+ to pierwszy na świecie fotelik z w pełni zintegrowanymi kołami.
Został zaprojektowany tak, by umożliwić rodzicom bezpieczne i praktyczne zapewnienie mobilności dla dziecka, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz samochodu.

Doona+ stworzona przez najlepszych ekspertów
Światowi eksperci z zakresu Medycyny, Bezpieczeństwa i Inżynierii opracowywali mobilny fotelik samochodowy Doona przez kilka lat. Ich głównym celem było zapewnienie dziecku bezpieczeństwa i komfortu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz samochodu.

Zalety:

  • koniec z noszeniem fotelika na ręce
  • otwieranie i zamykanie za pomocą jednego przycisku
  • spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości
  • oszczędność miejsca w bagażniku Twojego samochodu

Specyfikacja:

Waga: 0-13 kg
Wiek: 0-12 miesięcy
Grupa: 0+
Kierunek mocowania: tyłem do kierunku jazdy
Zgodny ze standardami: ECER4404 (fotelik), EN 1888 (wózek), EN 12790 (kołyska)
Mocowanie: pas 3-punktowy/ baza ISOfix

Mobilny fotelik samochodowy Doona – Tryby użytkowania:

1. Tryb fotelika samochodowego
Idealny podczas podczas podróży samochodem, taksówką czy samolotem.

2. Tryb prowadzenia
Manewruj fotelikiem podczas przemieszczania się lub siedzenia obok fotelika

doona-etap2

3. Tryb w podróży
Użyj tego trybu kiedy wychodzisz z samochodu i chcesz pospacerować z dzieckiem.

Wkładka dla niemowlaka
Została specjalnie, ergonomicznie zaprojektowana dla noworodków, by zapewnić im prawidłową, naturalną pozycję w foteliku.

  • włókno bambusowe: antybakteryjne, hipoalergiczne, reguluje wilgoć i temperaturę
  • niemal płaska, ergonomiczna pozycja
  • dodatkowe wypełnienie dostosowane do noworodków
  • zapięcie pasa krokowego przechodzi przez przeszycie we wkładce, zapobiegając przed jej mimowolnym przemieszczaniem się

Zobowiązanie do bezpieczeństwa
Bezpieczeństwo to nie tylko wytyczna, w Doona to stan ducha! Produkty Doona skierowane są do dzieci i ich rodziców dlatego też muszą spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Standardy i Certyfikaty
Produkty dla dzieci są testowane, aby mogły spełniać najbardziej rygorystyczne normy. Dotyczy to zwłaszcza fotelików samochodowych i wózków spacerowych, które muszą chronić dziecko podczas transportu. Ze względu na swoją unikalną funkcjonalność, fotelik Doona został  przetestowany i certyfikowany jako fotelik samochodowy, wózek spacerowy oraz kołyska, i zatwierdzony do używania w samolotach, zarówno w Europie, jak i w Stanach Zjednoczonych.

Testy
Doona+ pomyślnie przeszła wszystkie wymagane prawem testy zgodności, a także dodatkowe testy, wykraczające poza wymagania prawne.
Doona spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, UE, USA i kilka innych, lokalnych standardów. W nawiązaniu do tego, Simple Parenting przeprowadziło ponad sto testów zderzeniowych, aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo i ochronę podczas wielu scenariuszy wypadków.
Prócz testów zgodności, Simple Parenting przeprowadziło liczne testy w ekstremalnych warunkach, aby upewnić się, że Doona spełnia nie tylko standardy, ale je przekracza. Dodatkowe testy obejmowały kolizje przy bardzo dużych prędkościach, kolizje w zamarzniętych warunkach, kolizje z udziałem dodatkowych obciążeń.

Oceny – Stiftung Warentest, ADAC, OAMTC
W październiku 2015 r. Doona+ została poddana testom przez niezależną niemiecką organizację badań konsumenckich Stifting Warentest, ADAC, i osiągnęła doskonałe wyniki. Doona+ otrzymała ocenę łączną „2,4”, „dobrą”, w tamtym czasie najwyższy wynik, wśród 45 przetestowanych fotelików w tej kategorii.

Zatwierdzony do użytku w samolocie
Fotelik Doona jest idealnym rozwiązaniem dla podróży lotniczych i został zatwierdzony przez władze USA i Europy do podróży lotniczych.*

*Zalecamy aby skontaktować się z linią lotniczą z wyprzedzeniem, aby upewnić się, że foteliki samochodowe są dozwolone podczas Twojego lotu i by potwierdzić odpowiednie przydzielenie miejsca.