Duże siedzisko gwarantuje wygodę i zadowolenie malucha. Nad nim zaś znajduje się pokaźna budka z bardzo cichym systemem składania. Możliwość przytwierdzenia siedziska zarówno przodem jak i tyłem w kierunku jazdy, zapewniając w młodym wieku interakcję z rodzicem, a w latach starszych poznawanie otaczającego go świata.

Dodatkowo siedzisko posiada możliwość ustawienia go w 3 różnych pozycjach w obu wymienionych sytuacjach. Dzięki gondoli do wózka Egg Twój maluch może nim podróżować już od narodzin.

Wózek spacerowy został wyposażony w opony z technologią Tru-Ride, które gwarantują komfort jazdy, doskonałe manewrowanie oraz zwiększone bezpieczeństwo. Prowadzenie wózka jest maksymalnie uproszczone, a zapewnia to możliwość szybkiego zablokowania przednich kół.

Wózek Egg - wózki gwiazd

Niektóre produkty się tworzy, niektóre produkty się rodzą.

Wózek Egg to niezwykle stylowa miejska spacerówka stworzona by zadawać szyku. Często mówi się o nich wózki gwiazd. Na pierwszy plan wysuwa się piękne i delikatne poszycie wykonane z miękkiej w dotyku tkaniny.  Natomiast łagodne kształty w połączeniu z ciągłymi liniami nadają niezwykłej elegancji. 

Marka znana jest ze współpracy ze znanymi na świecie firmami i projektantami. Ich produkty zawsze nadążają za panującymi trendami. Dzięki temu wózki dziecięce Egg są niezwykle modne i ultranowoczesne. Producent stawia na walory designerskie, jednocześnie dbając o to aby były wykonane z najwyższej jakości materiałów i zapewniały wygodę oraz bezpieczeństwo.

Bazuje na znakomitej konstrukcji, która jest prosta w obsłudze, a dziecku zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Stelaż bezproblemowo możemy złożyć za pomocą jednej ręki, w efekcie czego staje się kompaktowy i wolnostojący. Wózek przeznaczony jest dla małych pasażerów od 6 miesiąca życia aż do osiągnięcia wagi 25 kilogramów.

Zawieszenie wózka oparte jest na wszystkich czterech kołach co maksymalnie zwiększa komfort malucha i lekkość prowadzenia. O zabezpieczenie malucha dbają 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, a także pokryty eko skórą pałąk bezpieczeństwa z możliwością demontażu.

Możliwość przekształcenia w wózek bliźniaczy

Pasujące adaptery pozwalają na bezproblemowe przekształcenie wózka pojedynczego w wózek dla bliźniaków bądź dzieci urodzonych rok po roku. Dodaje się jedynie dodatkowe siedzisko.

Możliwość stworzenia wózka 3w1

Stelaż wózka został przystosowany, aby za pomocą adapterów można było do niego zamontować fotelik samochodowy. Jest kompatybilny z takimi producentami fotelików jak BeSafe, Kiddy, Cybex, Maxi-Cosi czy Recaro.

Opony z technologią Tru-Ride

Opony zostały wzbogacone o technologię Tru-Ride, zwiększającą ich wytrzymałość i komfort jazdy, dzięki większemu absorbowaniu wstrząsów wynikających z nierównego podłoża. Dodatkowo wszystkie koła są łatwe do zdemontowania i wymiany. Natomiast przednie koła zostały wzbogacone o system dający możliwość wyboru zablokowania lub pozostanie obrotowymi.

Duży kosz pod siedziskiem

Pod siedziskiem znajduje się duża ilość miejsca na torby z zakupami lub do przechowywania i transportu ekwipunku. Łatwa dostępność z tyłu i przodu wózka.

Regulowana wysokość rączki

Obrotowy mechanizm rączki wykonanej z eko skóry pozwala na konfigurowanie jej wysokości w 5 różnych pozycjach. Dzięki temu wózek można idealnie dopasować do wzrostu rodzica.

Regulacja ustawienia siedziska w obu kierunkach

Siedzisko jest odpowiednie dla dziecka od 6 miesiąca życia aż do 25 kg, gdy wózek jest używany w wersji pojedynczej, siedzisko można ustawiać tyłem lub przodem do kierunku jazdy

Regulowany podnóżek

Dodatkowym elementem jest regulowany na 5 pozycji podnóżek, stanowiący podparcie dla nóżek dziecka. Jest też dodatkowym schowkiem i znajduje się w nim moskitiera.

Regulowana pozycja siedziska
Możliwość regulacji siedziska w 3 pozycjach, w tym do pozycji do spania.

Wózek Egg – Zalety:

 • duża budka, która posiada cichy mechanizm składania
 • 5 pozycji ustawienia rączki
 • rączka wózka pokryta eko-skórą
 • 5-punktowe szelki bezpieczeństwa
 • pałąk bezpieczeństwa pokryty eko-skórą (możliwość demontażu)
 • 5 pozycji ustawienia podnóżka
 • osłonka przeciwdeszczowa w zestawie
 • moskitiera w zestawie (sprytnie schowana w podnóżku, pasuje również na gondolę Egg)
 • opony z technologią Tru-Ride®
 • łatwe w demontażu przednie i tylnie koła
 • duży kosz na zakupy pod siedzeniem
 • obrotowe bądź zablokowane przednie koła
 • zawieszenie na wszystkich czterech kołach
 • 3 pozycje ustawienia siedziska – zarówno gdy jest skierowane przodem i tyłem do kierunku jazdy
 • stelaż składany za pomocą jednej ręki
 • możliwość stworzenia wózka bliźniaczego bądź rok po roku
 • eleganckie i funkcjonalne wózki gwiazd. Wózki dziecięce dla rodziców świadomych stylu.