Rowerek trójkołowy Liki

Przygotuj się na niezwykłą podróż ze składanym rowerkiem Liki od Doona™, najbardziej kompaktowym rowerkiem na świecie.

Niezawodna jakość i estetyka trójkołowego roweru Liki sprawiają, że idealnie nadaje się jako pierwszy rower Twojego dziecka. Doskonałe wykonanie przysparza zwolenników wśród najbardziej wymagających osób.
Pod nazwą LIKI znajdziemy ponad wszystko najlepszą klasę. To wyjątkowy i niepowtarzalny kompaktowy rowerek! Dla rodziców oczekujących zwykle funkcjonalności oraz niecodziennego wyglądu. Składany rowerek trójkołowy Doona Liki spełnia te oczekiwania i jest polecany przez rodziców na całym świecie.

Połączenie miejskiego eleganckiego stylu i nowoczesnych rozwiązań to zapowiedź wygody i bezpieczeństwa. Ten mały pojazd to też doskonała alternatywa dla wózków spacerowych. Decydując się na ten rowerek, otrzymujemy w pełni zmontowany pojazd gotowy do jazdy już po rozpakowaniu. Wprost idealnie dopasowany do przestrzeni wokół, która staję się coraz bardziej ograniczona, mniej miejsca wyznacza tendencje do minimalistycznych rozwiązań. I taki jest rowerek trójkołowy Liki.

Rowerek trójkołowy Liki – Styl i elegancja

Złożenie tego mocno kompaktowego pojazdu zajmuje jedynie 3 sekundy. Również niewiele waży, bo jedynie 6,7 kg i dzięki lekkości i małym rozmiarom idealnie zmieści się do bagażnika w samochodzie. Nie sprawi też kłopotu i pozwoli bez problemu się przenosić, przewozić i przetrzymać nawet w malutkim mieszkaniu. Wprost wymarzony dla rodzin, które kochają podróże, wymiary tego rowerka pozwalają swobodnie zabrać go jako bagaż podróżny w samolocie. Jak nie doceniać sprzętu, który ma wymiary bagażu kabinowego.

Rowerek trójkołowy Liki jest też niesamowicie praktyczny za sprawą użytego w nim opatentowanego i jedynego w swoim rodzaju systemu rozkładania. Ten wyjątkowy rowerek pozwoli rozłożyć się za pomocą jednej ręki. Jak bardzo to ułatwia podróż, wie każdy, kto choć raz trzymając dziecko na ręku, usiłował schować rowerek do samochodu lub wnieść go do domu. Fantastyczne rozwiązanie z pozoru błahej sytuacji i nie wymaga to ze strony użytkownika żadnych narzędzi.

Spełnienie jakości.

Rowerek jest zrobiony z niesamowitej jakości polimerów, które zabezpieczono dodatkowo włóknami i odpornym na rdzę aluminium. Takie materiały pozwalają służyć bezawaryjnie przez cały czas użytkowania.

Trzy spore koła niepodatne na awarie są oznaką wysokiej jakości i gwarancją doskonałej przyczepności , co bezpośrednio wpływa na przyjemność jazdy. Dodatkową zaletą jest wyposażenie w system szybkiego montażu i demontażu kół.

Podwójny układ kierowniczy pozwala wybrać kierunek jazdy zarówno przez rodzica, jak i przez dziecko. Rowerek Liki posiada również hamulec nożny. A dołączona torba na zakupy z pewnością nie raz okaże się niezbędna. Dobrej jakości materiały, których użyto do realizacji, sprawią, że rowerek będzie estetycznie prezentował się w każdym sezonie korzystania.

Jedziemy – etapy jazdy.

Specjalny uchwyt dla rodzica z możliwością wyboru pozycji, pozwala kontrolować kierunek jazdy malucha. Całość stworzona, aby towarzyszyć dziecku na wczesnych etapach jego życia, od 10 miesięcy do 3 lat.

  • 10-18 miesięcy, to czas, gdy rozpoczynamy, chronione barierką dziecko jest przypięte trzypunktowymi szelkami bezpieczeństwa, a od góry zabezpiecza daszek z ochroną UV.
  • 18-24 miesiące – jest wysokie oparcie, rączka dla rodzica, a nóżki opierają się na podnóżku.
  • 24-30 miesięcy – regulacja wysokiego oparcia, rączka dla rodzica, a wcześniej użyty podnóżek zastępują pedały
  • 30-36 miesięcy – gdy dziecko złapie więcej pewności siebie to można odłączyć uchwyt dla rodzica i zdemontować wysokie oparcie. W ten sposób otrzymamy świetny rowerek dla malucha.